Arama sonuçları: *

1. E

MSI RX 5500XT 4 GB MECH Model Ekran Kartı Fan Hızı Yükseltmek Zarar Verir Mi ?

@Abdullah Hacıgül 1613869291 uv derken hocam biraz açıklar mısınız size zahmet
  2. E

MSI RX 5500XT 4 GB MECH Model Ekran Kartı Fan Hızı Yükseltmek Zarar Verir Mi ?

Arkadaşlar şuan da bu kart ile mining yapmaktayım ekran kartının sıcaklık değeri 85 e kadar dayanıyor normalde kalırsa bende ısınmayı engellemek adına fan hızını 100 e yükselttim acaba zararı olur mu ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. E

5500₺ - 6000₺ arası sistem toplamak istiyorum tavsiyesi olan var mı ?

Sistem yeterlidir gayet iyi ama mesela rtb kasa almak yerine istersen eğer hava sirkülasyonu iyi düz bir kasa alıp işlemciyi 3600 yapabilirsin yada yine RGB fakat daha uygun bir kasa bulabilirsin sşd ise sorun olabilir samnsung alabilirsin .
  4. E

Alacağım bilgisayardaki PSU hakkında sorularım var

550 w ileriye de dönük olacaktır yeterli güle güle kullanman dileğiyle.
  5. E

PC alıcam kaç watt yeter

Knkm en az 400 w ama sen işini garantiye almalısın bence 500 w iyi olur sen bilirsin.
  6. E

Yardım 300 TL Mekanik Klavye Önerisi

Donanım arşivinde incelemeside var gamepower orge klavye alabilirsin deri bilek destekli mouse olarak ise steelseries rical serisine bakabilirsiniz.
  7. E

Yayın ve video in sistem tavsiyesi

Tşk ederim 🙂
  8. E

Yardım İşlemcim hakkında bilgi almak istiyorum

Doğru bir konuya bakıyorsun çünkü işlemcin her ne kadar iyi olsada yeterli soğutma sağlanamaz ise tam performans alamazsın.
  9. E

Eski kasaya yeni sistem toplanır mı?

Isınma sorunu meydana gelecektir . Knkm sana hava sirkülasyonu iyi birkaç kasa önerisinde bulunayım sen istediğini satın alabilirsin fiyatlar çeşitli segmentlerde https://www.itopya.com/corsair-carbide-spec-05-mid-tower-siyah-gaming-kasa/...
  10. E

Yardım İşlemcim hakkında bilgi almak istiyorum

Eğer işlemci sistemde takılıysa cpu-z veya speccy gibi yardımcı programlar ile nm değerini görebilirsiniz.
  11. E

Yayın ve video in sistem tavsiyesi

Tavisyen için çok tşk ederim bilgim dahilinde kardeşim.
  12. E

Corsair vs Steelseries

Corsair void daha üstün umarım sende memnun alınca memnun kalırsın.
  13. E

Forza Horizon 3 Oyun başlatılırken kapanma sorunu ?

Cracklerken kullandığın patch fixlenmiş olabilir knkm 😕
  14. E

Kaç inch

Knkm 23 inç ben olurum abi der ama tam olsun dersen 24 şap diye olur bence.
  15. E

Monitöre Vurdum Görüntü Gitti Tamiri Mümkün Mü?

@yagoylmz : monitöre vurur. Bunun üzerine monitör Monitör : ben seni çok sevmiştim sen neden bene bele ettin !? Der ve bir daha çalışmaz... (Knkm aoclara bak...
  16. E

Ryzen 5 3600e soğutucu önerisi

Knkm eğer ki sıcaklık değerleri 70 derece üzeri değilse değişmeye hiç gerek yok wraith prism de iyi bir fan işlemci için fakat fiyatı yüksek biraz o yüzden sen sıcaklık iyi ise stok fanlada halledersin
  17. E

Bu sistem yayın için yeterli midir?

Şu piyasada yayın için 5000 TL görünüyor knkm 😕 ama sen biraz dişini sık hem para biriktirdim hemde dolar düşer daha iyisini alırsın.
  18. E

İnceleme İşte Cevabı ! RTX mi RX mi ?

Eline sağlıı banada lazımdı ışık tuttu.
Top Bottom