Arama sonuçları: *

• Users: Ygtr
  • Order by date
  1. Y

dolandırıldım napabilirim

beyler ben bi hesap alışverişi yaptım ve dolandırıldım adamın muhtemel tipi elimde var napabilirim
  2. Y

internetten ucuza windows key alınır mı

Arkadaslar benim pcde windows etkin değil we etkinleştirmek istiyorum internette satılan ucuz windows keylerden alıp etkinmleştirsem herhangi bir sorun olur mu (virüs gibi)
  3. Y

Çözüldü✓ Beyler arka plandaki uygulamalar gereksiz kasıyor,

KANKA ben norton 360 for gamers kullanıyorum onda game optimizer var tamam mı onu kapattım ve şu anda arkadaki şeyler donmuyo delircem bu kadar basit miydi
  4. Y

1714850484 fortmatlıycam kanka pcyi
  5. Y

kanka ama valorant gibi bir oyunda işlemciyi %30- %40 kullanıyor ve ısınmıyo ama yine de kasiyo
  6. Y

kanka pc yeni olduğu için birtek ekran kartının üstünü silmiştim kuru bir bez ile - ramleri çıkartıp takmayı ekran kartını çıkartmaktan korktuğukm için denemedim ama bugün deniycem - her oyunda oluyo 1714815592 ramleri çikartıp takmak işe yaramazsa kendim atıcam formatı öyleyse veya garantiye...
  7. Y

beyler pcyi formatlamak icin internet kafeye gitsem yanında beklesem bisey olur mu
  8. Y

kanka ssd 7400/6400 mü ne yine de upgrade gerek var mi goodramin ssd si
  9. Y

kanka cahilim kb windows etkin degil ki bende
  10. Y

msi h610m-e 1714598958 kanka formatla gecer mi diyon 1714599116 internet kafede yaptırcam ya
  11. Y

Öncelikle merhaba ben yaklaşık 2 ay önce bir sistem aldım ve gayet yeterli bir sistem fakat ben bunda oyun açıkken arkada yt den video açtığımda video kasıyor veya sportifydan herhangi bir şarkı açtığımda ara sıra seste kasma oluyor nedeni nedir? garantiye göndermeli miyim sistem: Rtx4060ti...
Top Bottom