Neler Yeni

Çözüldü✓ Beyler arka plandaki uygulamalar gereksiz kasıyor,

Ygtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Cankit
Öncelikle merhaba ben yaklaşık 2 ay önce bir sistem aldım ve gayet yeterli bir sistem fakat ben bunda oyun açıkken arkada yt den video açtığımda video kasıyor veya sportifydan herhangi bir şarkı açtığımda ara sıra seste kasma oluyor nedeni nedir? garantiye göndermeli miyim

sistem:

Rtx4060ti

i5-13400f

16 ram

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
Format atmamışsındır sistem geldiğinde. Bi format çak Win 10 Pro. istersen 10 tane Google aç bişey olmaz.

Bak kral burdan Win 10 indir. Flaş tak pcye yüklemeyi flaş olarak seç. Format flaşın hazır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Hüseyin Mert Görgel
Öncelikle merhaba ben yaklaşık 2 ay önce bir sistem aldım ve gayet yeterli bir sistem fakat ben bunda oyun açıkken arkada yt den video açtığımda video kasıyor veya sportifydan herhangi bir şarkı açtığımda ara sıra seste kasma oluyor nedeni nedir? garantiye göndermeli miyim

sistem:

Rtx4060ti

i5-13400f

16 ram
Bu tarz durumlar anakart kalitesine bağlı oluyor diye biliyorum.

Ygtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Cankit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tarz durumlar anakart kalitesine bağlı oluyor diye biliyorum.
msi h610m-e
Mesaj otomatik birleştirildi:

Format atmamışsındır sistem geldiğinde. Bi format çak Win 10 Pro. istersen 10 tane Google aç bişey olmaz.

Bak kral burdan Win 10 indir. Flaş tak pcye yüklemeyi flaş olarak seç. Format flaşın hazır.

kanka formatla gecer mi diyon

msi h610m-e

internet kafede yaptırcam ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
msi h610m-e

internet kafede yaptırcam ya
Yeni sistemi internet kafeye emanet etme derim ben.

Bende de aynı anakart var Asus marka. Onunla da alakası falan yok.

Sen dediğimi yap formatı at Win 10 Pro. Driverlarını da kur sonra gel konuyu çözüldü olarak işaretle.

i3 12100F H610M GTX 1660S var bende. Böyle bir sorun yaşamıyorum.

Ygtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Cankit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni sistemi internet kafeye emanet etme derim ben.

Bende de aynı anakart var Asus marka. Onunla da alakası falan yok.

Sen dediğimi yap formatı at Win 10 Pro. Driverlarını da kur sonra gel konuyu çözüldü olarak işaretle.

i3 12100F H610M GTX 1660S var bende. Böyle bir sorun yaşamıyorum.
kanka cahilim kb windows etkin degil ki bende

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Eren Bilal Cihan

sistem:

Rtx4060ti

i5-13400f

16 ram
Hocam format at düzelir he ben biraz daha hız istiyorum dersen ssd upgrade yapılabilir.

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Eren Bilal Cihan

Ygtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Cankit
beyler pcyi formatlamak icin internet kafeye gitsem yanında beklesem bisey olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
CtrlAltDefeat
Bilgisayarı hiç temizledin mi? Ramleri çıkartıp tekrar takmayı denedin mi? Her oyunda mı oluyor yoksa arkada ağır bir oyun çalışırken mi oluyor?

beyler pcyi formatlamak icin internet kafeye gitsem yanında beklesem bisey olur mu
Sakın bilmediğin kişilere bilgisayarını emanet etme. Format atmak çok kolay. Techolayın videosunu izleyerek yapabilirsin.

İnternet kafede format atıyorlar mı bilmiyorum o konuda cahilim ama bilgisayarcılar format atınca bilgisayara virüs/takip programları yükleyebiliyorlar.

Bir de soğutucun ne?

Ygtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Cankit
Bilgisayarı hiç temizledin mi? Ramleri çıkartıp tekrar takmayı denedin mi? Her oyunda mı oluyor yoksa arkada ağır bir oyun çalışırken mi oluyor?

Sakın bilmediğin kişilere bilgisayarını emanet etme. Format atmak çok kolay. Techolayın videosunu izleyerek yapabilirsin.

İnternet kafede format atıyorlar mı bilmiyorum o konuda cahilim ama bilgisayarcılar format atınca bilgisayara virüs/takip programları yükleyebiliyorlar.

Bir de soğutucun ne?
kanka pc yeni olduğu için birtek ekran kartının üstünü silmiştim kuru bir bez ile - ramleri çıkartıp takmayı ekran kartını çıkartmaktan korktuğukm için denemedim ama bugün deniycem - her oyunda oluyo

Bir de soğutucun ne?
ramleri çikartıp takmak işe yaramazsa kendim atıcam formatı öyleyse veya garantiye goındercem

Bir de soğutucun ne?
soğutucu stock intel fan - işlemci i5-13400f

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
CtrlAltDefeat
kanka pc yeni olduğu için birtek ekran kartının üstünü silmiştim kuru bir bez ile - ramleri çıkartıp takmayı ekran kartını çıkartmaktan korktuğukm için denemedim ama bugün deniycem - her oyunda oluyo

ramleri çikartıp takmak işe yaramazsa kendim atıcam formatı öyleyse veya garantiye goındercem

soğutucu stock intel fan - işlemci i5-13400f
Stok fan 13400F için yeterli değil. Oyun oynarken işlemcin ısındığı için bilgisayarın donuyor. Soğutucu almanı tavsiye ederim. Ekstra olarak bilgisayarın için tozluysa ondan da olabilir, saç kurutma makinesini soğuk üfleyerek temizlemeyi dener misin?

Top Bottom