Arama sonuçları: *

1. C

Oc nasıl kapatılır

Öyle yapacağım teşekkürler.
  2. C

Oc nasıl kapatılır

Zararı yoktur elbet ama garantiye gönderdim bir sorun yok dediler ve normalde 3 günde 1 tekrar eden sorun her gün 1 veya 2 defa tekrar etmeye başladı açıkçası. Hata yine tekrarlamaya başladı anlamsız bir şekilde pc donuyor ve ekranda görüntü kesiliyor klavye ve mouse ışıklarıda gidiyor...
  3. C

Oc nasıl kapatılır

Bunun donanıma bir zararı dokunur mu ? Çünkü normalde 3 50 yi geçmeyen frekans 4'e ulaşıyor garantiden sonra.
  4. C

Oc nasıl kapatılır

Hayırlı sabahlar merhaba, bilgisayarımı garantiye vermiştim dün geri aldım bu gün, işlemcimin 3.50 ghz olan frekansı amd ryzen master ve yükledikler OCC adlı uygulamada 4.0 ghz gözüküyor, bunu nasıl düzeltebilirim ve ekran kartıma oc yapılıp yapılmadığını nasıl öğrenebilirim. Teşekkürler.
  5. C

Bilgisayarım bir anda hata verdi ve onarıma geçti.

Öncelikle pazartesi günü direk aldığım yere götüreceğim bilgisayarı aradım sordum getirin dediler ve hiç ellemeden götüreceğim. Oc yapmayı bilmiyorum xmp profilinde kullanıyorum ramleri , windows güncel durumda, hepsini kendi sitelerinden indirip kurdum tüm driverlari, tekrarladığında silip...
  6. C

Bilgisayarım bir anda hata verdi ve onarıma geçti.

İyi akşamlar az önce bilgisayarı kullanırken oyuna girecektim bir anda bilgisayar " kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı" dedi ve onarıma başladı 2 dakika içerisinde geri açıldı bilgisayarım, Alta tarafta ise şu yazı çıktı "Kernel security check failure" ve şunu belirtmek isterim daha...
  7. C

Bilgisayarım donuyor ardından siyah ekran veriyor

Aerocool 500W VX Plus Serisi Güç Kaynağı, DDU ile silip tekrar manuel olarak kendim kurdum ve dediğim gibi 10 12 gün boyunca tekrarlamadı bu güne kadar. Radeon Software kullanıyorum driver güncellemek için.
  8. C

Öncelikle sürücüleri güncelledim ddu ile sıfırlayıp tekrar bile yükledim. Ddu ile sıfırladıktan sonra 10 gün boyunca hiç olmadı tabi bu sırada başka bir sorun patlak verdi elektriklerim gittiğinde bilgisayarım ilk açıldığında ekrana görüntü gelmiyordu reset atınca düzeliyordu, bu seferde bu...
  9. C

Öncelikle merhaba, 1 ay önce aldığım hazır toplama pc de böyle bir sorun yaşıyorum. Bilgisayar masaüstünde bazen aniden kilitleniyor donuyor ardından siyah ekran geliyor ekrandan sinyal yok yazısı alıyorum reset atmadan düzelmiyor ve bunu bazen 3 günde bir bazen 5 günde bir yapıyor sorun neden...
Top Bottom