Arama sonuçları: *

1. zPastwL

Ninjutso Sora v2 vs ATK Blazing Sky X1 Ultra

reis hiçbirinde karar kılmadım wraithten alıp kumara girmek istemedim logitech g pro x superlight 2 ve razer deathadder v3 pro arasındaydım razerda scroll kronik diye gpx2 düşünüyodum ondada avm gittim rastgele abi sağolsun yardımcı oldu ondada pil yukarda diye düşme ihtimali varmış hem fiyatta...
  2. zPastwL

Ninjutso Sora V2 vs Razer DeathAdder V3 Pro

hocam aerox 3 wirelles aldım zaten ve daha önce konu açtım wraith sitesinden almayacam bişey diye orayadan düşünmüyorum yani
  3. zPastwL

Şu iki masadan hangisini almalıyım arkadaşlar rica etsem fikir verir misiniz ?

siz nasıl isterseniz hocam hangisi hoşunuza gittiyse
  4. zPastwL

Ninjutso Sora V2 vs Razer DeathAdder V3 Pro

ne yaptım güzel soru logitech g pro x superlight 2 alıcaktım razer deathadder v3 pro kronik scroll arızası var diye bende mediamarkt gittim bakmak için mouselere izmir istinye parka ordaki abi yardımcı oldu logitech almadım ondada pil düşmesi vs oluyo dedi bende steelseries aerox 3 wirelles...
  5. zPastwL

bence beyaz ekipmanlara beyaz çok yakışır sağlam olduğunu düşünüyorum kullanıcı yorumlarına bakın iyi yorumlara değilde kötü olanlara bakarsanız gerçek yorumları görürsünüz bot basarak istediğin kadar yıldızlı yorum yapabilirsin çünkü veya robin tarzı beyaz bi masada düşünülebilir öyle olursa...
  6. zPastwL

arpelia sade geniş robin home daha çok fabrikalarda patron masası veya muhasebe tarzı duruyor benim masam robin home masasının biraz daha açık renk ahşap
  7. zPastwL

Minecraft girince HDR kapanıyor

selam hdr parlaklık ayarı en yüksekte en parlakta fakat minecraft veya başka oyunlara girdiğimde bazıları hariç tam ekranda (pencerelide denemedim) hdr ayarlarında parlaklık full gözüküyo ama ayar gidiyor karanlık oluyo tekrar fullemem lazım oluyo alt tab atarkende sanki minecraft farklı...
  8. zPastwL

16 yaş a1 ehliyet alabilirmi

selam 16 yaşındayım ağustos 2008liyim a1 125cc ehliyet alabiliyormuyum :?
  9. zPastwL

Forza 4 steam kaldırılırsa arkadaşımla oynayabilirmiyim

beyler forza 4 bende var steamden kaldırıldığında online gittiğinde hala arkadaşımla beraber sürebilirmiyiz
  10. zPastwL

Wraithin ürünlerini önerir misiniz

hocam ben konu açmıştım zaten orayada bi bakabilirsiniz wraith e sportsan kumara girmeye değermi
  11. zPastwL

virus yedim nasil kurtulabilirim

ha o yetiyor ise oyle yaptim zaten birde hocam discord varsa yarin ordan musait iseniz yardim edebilirmisiniz neler yapmam gerektigini calinan hesaplari kurtarmami ve tekrar calmamalari icin neler yapmam konusunda yardim edermisiniz 1723592369 anladim hocam tesekkur ederim bilgi icin gecmis...
  12. zPastwL

hocam 3 diskim var 1 ssd 2 hdd ben sadece ssd sifirladim onlaridami sifirlamam lazim ?
  13. zPastwL

1723591517 bu video hocam
  14. zPastwL

tamamdir hocam tesekkurler bilgi icin
  15. zPastwL

anladim tesekkur ederim
  16. zPastwL

nasil anlayacam peki ?
  17. zPastwL

anladim ekstra formatlamama gerek yok yani sifirlamak yeterli degilmi ?
  18. zPastwL

agam peki mail hesabima falan bu nasil eristi ve steam valorant hesaplarimi geri ne kadar surede alabilirim
  19. zPastwL

merhaba ben adobe after effects indirmeye calisirken mail adresimi caldilar beraberinde 1000₺ yatirdigim valorant bugunun parasiyla 30.000₺ degerindeki steam hesabim ea hesabim instagram hesabim ve bilmedigim niceleri calindi mail adresimin sifresini degistim steam hesabimi kilitledim destek...
  20. zPastwL

Virus yedim kurtulmam lazım

merhaba ben adobe after effects indirmeye calisirken mail adresimi caldilar beraberinde 1000₺ yatirdigim valorant bugunun parasiyla 30.000₺ degerindeki steam hesabim ea hesabim instagram hesabim ve bilmedigim niceleri calindi mail adresimin sifresini degistim steam hesabimi kilitledim destek...
Top Bottom