Arama sonuçları: *

1. E

Türkiye'nin RYZEN İslemcili İlk Oyuncu Laptopu ACER NITRO

Aynı PC aynı sorun bende var laptop ekran kartı olarak apu kullanıyor çoğu oyunda hariçi ekran kartı kullanmıyor hiç bir zaman
  2. E

Amd işlemci ekran kartı sorunu

Maalesef işe yaramadı :/
  3. E

Amd işlemci ekran kartı sorunu

Arkadaşlar acer nitro 5 aldım ryzen 5 2500u rx560x 4gb ekran kartı var ama hep apu ekran kartı kullanıyor lolde nasıl bu hariçi ekran kartı aktif Edicem
  4. E

Laptop alıcam yardım

Arkadaşlar bu laptopu almayı düşünüyorum löl csgo tarzı oyunlar için masa üstü alıcaktım hazır fakat herkeste bir sorun çıkıyor gördüğüm kadarı ile laptop iyi mi? alınır mı? bakarmısınız bi...
  5. E

4500tl monitörlü sistem

Bende aynı durumdayım hazır sistem bakıyorum mönitörlü 4.400 bütçe var bendede
  6. E

Gamegarajdan hazır sistem aldım. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

İşletim sistemi deneme sürümü olarak mı geliyor yoksa kurulmadan mı ?
  7. E

4500 tl bütçe

Arkadaşlar 4500 tl bütçem var 2. El olsa gaming laptop mu yoksa kasa + monitör sistem mi yapmalıyım kararsız kaldım
  8. E

Dolar düşer mi sizce??

Dolar 6.80 kadar düşer max ama firmalar zamları çekmez daha çok zam ekler her zaman
  9. E

Site Önerileri

İncehesap şuan için güvenme derim tamamen dolar arttığı için elinde ürün var gibi gösterip milleti kandırıyor sonra ürünlerini iptal ediyorlar para iadesi 1 ayda zor yapıyorlar sonra
  10. E

İncehesap rezilliği

Onu yapma sebebleri tamamen dolar kuru ile ilgili şu anda tüm ürünleri zamlı şekilde fiyat değiştirdi indirim gecesi alınan bir çok ürünü iptal ediler fiyatlarını arttırıp satışa sunacaklar gene
  11. E

Apu sistem

O fark etmicek 75 hz bi monitör olsa yeticek işte
  12. E

Apu sistem

3200 tl var
  13. E

Apu sistem

Arkadaşlar apu sistem alıcam şu anda bütçem monitör ile max 8gb RAM olarak yetiyor 8 GB RAM ile löl ve csgoda sorun yaşarmıyım 6 ay sonra ekran kartı almayı dünüşünüyorum
  14. E

İncehesap Faturalandırma

1587419862 Aynen hediye alıcam yeğen o yüzden
  15. E

İncehesap Faturalandırma

Ben tek türlü istesem yaparlar mı acaba sadece mail olarak ?
  16. E

İncehesap Faturalandırma

Fatura istemiyorum ama diyelim gönderiyorlar mı bilgiliniz var mı acaba ?
  17. E

İncehesap Faturalandırma

İncehesapdan ürün alıcam fatura mail olarak mı geliyor yoksa ürünün yanında mı geliyor arkadaşlar
  18. E

Apu Sistem Ram Tercihi

Monitör para yerine ozaman 32 yapabiliyorum Rami 32 yapınca iyi fps alabilirmiyim peki?
  19. E

Apu Sistem Ram Tercihi

Monitör vga var elimde ama anakartta vga girişi var mı bilmiyorum Asus Prime A320M-F Soket AM4 mATX Gaming Anakart
  20. E

Apu Sistem Ram Tercihi

Arkadaşlar apu sistem alıcam hazır fakat bütçem monitör + 16gb almaya yetmiyor max 8gb olanı alabiliyorum lol ve csgo oynarken 8gb RAM ne kadar etkiler oyunumu ?
Top Bottom