Arama sonuçları: *

1. lebensmude

Çözüldü✓ AMD Ryzen 5 5600 4000 TL alınmalımıdır. +kalitesi bilinmeyen bir işlemci fan

Evet ikiside aynı işlemci satıcılar farklı adamlar tedarik ediyor kaça satmak isterse satıyor öyle düşün çakma durumu olmaz yani
  2. lebensmude

4060ti sistem ne kadar eder

1. De anakart giriş seviyesi bios update ile işlemci desteği artar aman aman olmaz invetusta mi ne 0 4060 li sistem 21kydi b450 anakart vardı 5600 işlemci
  3. lebensmude

🔥İndirim GARANTİBBVA MÜŞTERİ OL BONUS VE HEDİYEÇEKİ KAZAN YMEKSPETİ VDFONE MCOCO TROYSTRE

Hocam bunlar yeni musteri olanlar için mi geçerli
  4. lebensmude

god of war tarzı hikayeli oyun onerisi

sistemimde r5 5600 var rtx2060super var dlssle hemen hemen her oyunu oynuyorum ac seirsini bitirdim god of warı da 3 defa yenisi de eylülde gelecek spidermanıda bitirdim var mı önereceğiniz god of war tarzı hikaeysi saran oyun
  5. lebensmude

Ryzen 5 1600x vs ryzen 3 3100 hangisi alinir

sarı sitede 1000 tl gibi fiyatlara ryzen 5 3600 var bunların 2 katı gücünde biraz daha koyup onu almanı öneririm bunlardan alırsan satışı zor olur ek olarakta fazla verim alamazsın eski ryzen 5 1600 af kullanıcısı olarak söylüyorum sana bunu 1722601768 illede ikisinden birisini alacaksan ryzen 5...
  6. lebensmude

Öneri RYZEN 5 5600 İŞLEMCİ İÇİN FİYAT-PERFORMANS HAVA SOĞUTMA ÖNERİSİ

ag 400 kullanıyorum tavsiye ederim bende forumlara bakarak almıştım
  7. lebensmude

Çözüldü✓ Ryzen5 5600 işlemci hava soğutucu tavsiyesi

ag 400 kullanıyorum tavsiye ederim bende forumlara bakarak almıştım
  8. lebensmude

🔥İndirim 🔥Logitech G G413 SE 1599TL🔥

bu loginin rommer g switch kullanılıyorsa boş hemen kırılıyor onun tırnakları eski g413 kullanıcısı olarak söylüyorum
  9. lebensmude

Sistemim ne kadar eder? özellikleri yazdım

Askere gideceğim için satmak istiyorum ederi ne kadardır? rx 570li sistemleri 11kya falan koymuşlardı baktığımda size de sormak istedim. SiSTEMİMDE: Anakart>Asus EX-A320M Gaming rgb AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart m2 slotu mevcut Ekran kartı> HP OMEN 2060 Super ( mining yapılmadı funmark 10...
  10. lebensmude

🔥İndirim Gamebooster GB-2418CF 23.6" 180Hz monitör

va panel gamebooster ghostingten geçilmez normal kaliteli markaların va panelleri tercih edilmiyor bununki hiç alınmaz
  11. lebensmude

Klavye önerisi lazım

Hocam indirime girsin direkt alacağım
  12. lebensmude

🔥İndirim Strong M4-12XPRO 12CM Rainbow 4 Bakır Borulu 457,41 TL

Bende de o sorun vardı Mersin sicagindayim şu an full yükte Max 70 gördü işlemci ama benim kullandığım deepcool ag 400 fanı da hızlı donmuyordu öyle düşün alacaksan kaliteli al derim
  13. lebensmude

Klavye önerisi lazım

hocam indirime girerse bende alacağım tekrar saydam renk sırf tercihim olacak çünkü sadece beyaz ışık var o çok hoş duruyor bende puding keycaps var beyaz onunla değiştiririm diye düşünüyorum daha iyi olur
  14. lebensmude

🔥İndirim HAWK İNDİRİMLİ SİSTEM KOLTUKSUZ

Geçen gün r5 5600 b450 anakart 4060 sistemi 21e aldık
  15. lebensmude

🔥İndirim Realfit F3 ANC'li kulaklık tekrar indirimde!

tr ye gönderimi yok kanka alamıyoruz ki
  16. lebensmude

arkadaşlar max 4500tl ye 1080p ıps 144hz monitör önerisi

usta yorumlara falan bakmıştım bu forumlarda falan araştırırken birkaç kişi söylemişti aklımda kaldı ondan dedim
  17. lebensmude

onu da gördüm hocam da coin while sorunu var diyorlardı
  18. lebensmude

arkadaşlar dünden beridir araştırdım en fiyat performans olarak bunu buldum daha iyi bir öneriniz varsa açığım
  19. lebensmude

hawk oyuncu koltuğu hediye sistem

ben az önce inno 3d 4060 lı sistemi 21kya topaldım bu 25 k diyor b450 yapınca 26k oluyor 6kya koltuk ne anladım bu işten
Top Bottom