Arama sonuçları: *

• Users: Newa
  • Order by date
  1. N

MacOS yazıcı driver kurulumu

Arkadaşlar Samsung ml2165 yazıcım var ve MacBook Pro laptobum var ama bu yazıcıyı laptop ile nasıl kullanabilirim hiç bilmiyorum driver diye bir şey varmış onu nereden bulabilirim hanginisi denediysem olmadı bilen varsa çok iyi olur
  2. N

Bu ekranda takılı kaldi

Arkadaşlar macOS Ventura kuruyorum ancak bu ekranda takılı kaldı 3-4 saattir iniyor aynı ekrandayım kapatırsam sıfırdan başlar ve bu beni cidden sıkmaya başladı bir şey yapmam gerekiyormu bekliyeyimmi
  3. N

2.el Macbook pro 16k alınır mı?

Bu. Cihaza ne kadar istiyorsun
  4. N

MacBook Pro 2017 nasıl ?

MacBook Pro 2017 512gb cihazım var yanında Magic Mouse var sadece kutusu ve faturası yok sizce ne kadar eder ? Bilgisayarcı ve piyasa fiyatı ne kadardır ?
  5. N

Bilgisayarım kaç para eder?

Benim bilgisayar sence ne kadar eder ?
  6. N

Laptopum ne kadar eder

Arkadaşlar Casper g900 laptopum var Özelikleri Rtx 3070 2 tb ssd İ7 11800h 32gb ram 144hz 15.6 inç Kutusu var temiz cihaz sayılır bilgisayarcı kaça alır satar veya piyasası nedir acilinden söylermisiniz
  7. N

iPhone 7 Plus 256gb ne kadar eder ?

Arkadaşlar selam İPhone 7 Plus 256 GB kutu var fatura yok sadece pil değişen Touch ID vs çalışıyor kozmetik 9/10 siyah renk sizce ne kadar eder telefoncu ve piyasa fiyatını söyleyebilirmisiniz
Top Bottom