Arama sonuçları: *

• Users: Sawfo
  • Order by date
  1. S

X platformunda çıkan “barzani watch” adındaki reklam sorunu

X de yorumlara bakarken bu reklam çıkıyor çok x platformunu kullanan biri değilim bu yüzden bunu nasıl engelleyebileceğimi bilmiyorum.Bu reklamları nasıl engelleyebilirim bazen yorumlarda gezerken ekranı kaydırırken yanlışlıkla tıklıyorum bir sorun olurmu? Ne yapmam lazım?
  2. S

Telefon sıfırladıktan sonra gmail giriş sorunu

Başka yöntem dene tuşu var ona tıklıyorum telefon felan doğrulatıyor gene sayıya tıkla diyor orda erişimim yok deyincede yeteri kadar bilgi sağlamadınız diyor
  3. S

İki adımlı doğrulama kapalı görünüyor zaten fakat cihazdan iki haneli sayıya dokunun diyor bunu nasıl kapatacağım
  4. S

Telefonumu sıfırladım mailime girmeye çalışınca doğrulama için iki haneli bir sayıya telefondan tıklamamı istiyor fakat telefonu sıfırladığım için öyle bir şey mümkün değil.Gmaile bilgisayardan girebiliyorum bunu nasıl telefondan girilebilecek hale getirebilirim
  5. S

Dynamic island etrafında çıkan beyaz çizgi

Kendi duvar kağıdı mor kırmızı karışımı
  6. S

Dynamic island etrafında çıkan beyaz çizgi

15 pro max telefon var.Telefonun ekranı kapalıyken her açarken dynamic island sınırları beyaz cizgi oluyor hemen gidiyor kullanan varsa normal mi?
  7. S

Sıradaki tetanoz aşısını ne zaman vurulmam gerekli

2018 de 6. Doz tetanoz aşısını vurulmuşum.Bilgisi olan varsa sıradakini ne zaman vurulmam gerekli?
  8. S

asdfgh

Asdfgh
  9. S

Gtx 1080ti için ryzen 5 3600x yeterlimi

Alırsam öyle olacak muhtemelen bir sorun olurmu ikinci elde
  10. S

Gtx 1080ti için ryzen 5 3600x yeterlimi

Gtx 1080ti için ryzen 5 3600x yeterlimi?
  11. S

Siri kendiliğinden açılıp konuştu

Video izlerken kendiliğinden alttan siri işareti belirdi “hehe tamam”. Dedi ve kapandı böyle bir şey mümkünmü?
  12. S

Telefon ekran konusunda yardım

Hocam az önce hayalet ekranı çıkardım ondanmış:) ama diğer iPhone telefonumda başka marka hayalet ekran vardı onda böyle değildi.Hayalet ekranı çıkarınca görünen çizgiler gitti.Ekranı üstüne koyunca çizgiler tekrar geliyor.Yani hayalet ekran kaynaklıymış.
  13. S

Yarın bi telefoncuya gidip sorarım yani mesela sol üstte şarj göstergesinin beyaz kısmına aşırı yakın bakınca mesela sanki eğik siyah çizgiler var ama acaba yakın bakınca zaten görünmesi gereken birşeymi bilmiyorum 1722804165 Hayır vurmadım.Acaba ben cok dikkatli bakıyorum normalde olması...
  14. S

15 pro max
  15. S

Hayır alalı 3-4 gün oldu hiçbir yere vurmadım ekrana çok yakın bakınca görünüyor normal kullanımda görünmüyor ekrana çok yakın bakarken dikkatimi çekti
  16. S

Arkadaslar telefonun ekranına çok yakın bakınca sanki çapraz siyah çizgiler var çok ince.Telefonu daha alalı 2 gün oldu.Bu hayalet ekran koruyucu taktırmıstım.Bu ekran koruyucu ile alakalı bişey olabilirmi 1722803267 Beyaz kısımlarda daha çok belli oluyor yakından bakınca
  17. S

Telefon ekranına yakın bakınca siyah çizgi görünüyor

resmimde görüldüğü gibi oluyor yakından bakınca. Şarj göstergesi kısmına biraz gözümü yaklaştırınca mesela sanki siyah şeritler var gibi görünüyor.Acaba normal mi yoksa ekranda bi sıkıntı olabilir mi?resme tıklayıp bakarsanız daha net anlaşılıyor
  18. S

Telefon ekranına yakın bakınca siyah çizgi görünüyor

15 pro telefona sahibim.Ekrana cok yakın bakınca özellikle beyaz yazılarda veya kelimelerde sanki içinden siyah ince çizgiler geçiyor gibi görünüyor.Bu normalmi?
  19. S

Siteye giriş yaparken maillerin ekrana gelmesi

Arkadaşlar diyelim bir siteye giriş yapacam mail girme yerine tıklayınca önceden başka yere girmek için kullandığım mailler alt alta diziliyor öneri olarak.Bunu nasıl sıfırlarım?
  20. S

Telefona bir şey yapılmış olabilirmi

Aynı şekilde düşünüyorum.Tek kafama takılan telefona herhangi bir yazılım yükleyip banka vb hesaplarımı ve şifrelerini riske atacak bir şey olabilirmi düşüncesi
Top Bottom