Arama sonuçları: *

1. K

JAVA BİLENLER YARDIM LÜTFEN

hocamız yardım edebilir diye mi etiketlediniz
  2. K

JAVA BİLENLER YARDIM LÜTFEN

Hepinize merhaba arkadaşlar bir proje ödevim var javada eclipse üzerinden daire kodlayarak ismimizin ilk 2 harfini çizmemiz gerekiyor hocanın bize attıgı kod bu şekilde final int HEIGHT = 10; // final int X_0 = 50; // x of the center of the upper-left circle final int...
  3. K

Kablosuz mouse önerisi

Fiyat artısı yok öncelikle attıgın farelerle aynı fiyattakar ama birincisi sensör olarak bu fareler gibi dinazor cagından kalma sensor kullanmıyorlar paw 3395 olan şuanki en iyi sensörü kullanmaktalar ikinci olarak 4khz destekliyorlar ve ücüncüsüde malzeme kalitesi olarak bambaşka bir boyuttalar...
  4. K

Kablosuz mouse önerisi

Yani lamzu ninjutso gibi markalar varken şu dandik mouselara şu fiyatları vermek için akıl tutulması yasamak lazım bence
  5. K

wireless mouse önerisi 2000tl

bu arada claw tutus sekline sahibim 1707855019 hocam bana suan 2000tl olan bir wireless mouse lazım adamın 6 ay önce cektiği videodakiyle aynı deilki fiyatlar 1707855440 bi öneri yapabilicek yok mu
  6. K

hocam bütcemi 200tl aşıyo zaten 2000tlye zor cıkabiliyorum bi tık altı yok mu önerebilceginiz
  7. K

2000tl bütçem var max wireless mouse almak istiyorum cs oynamak icin kullanıcam illa 2000tl olmasına gerek yok daha ucuzda olabilir en fp ürünü almak istiyorum acıkcası
  8. K

Sizce bu airpods orjinal mi

Alınır mı sizce mantıklı o zaman hocam bir sorun olduğunda ortada kalma gibi bir durum olur mu
  9. K

Öyle iş mi olur hocam :DD 1706858447 2. El mi yani ürünler
  10. K

Apple garantili değil mi yani
  11. K

Airpods pro 2. Nesil bakıyorum böyle bir site buldum piyasa fiyatına göre baya ucuza satıyor daha önce duyan eden oldu mu sizce orjinal midir 1706857969 Hiç duyan gören yokmu siteyi
  12. K

Getir yemekte 50tl indirim kodu

Arkadaşlar az önce telefonda oyundayken üstten 50tl 18-20 arasında indirim kodu verdi ama oyundayım diye kodu tam okuyamadım sonra yanlışlıkla tüm bildirimleri sildim ve gitti bilen birisi varsa söyleyebilir mi kodu yemek söylicem
  13. K

Lenovo R25I30 monitör almaya değer mi?

Omen 25i bakın bence bu fiyatı verebiliyosanız
  14. K

3 MONİTÖR ARASINDA KALDIM 4500TL

hocam bu viewsonic omen 25i den gigabytedan veya aocden daha mı iyidir bir bilginiz var mı
  15. K

hocam omen baya kafama yattı bütçemede tam yetiyor son olarak başka bir arkadaş viewsonic atmış onlada bir karşılaştırma yapabilir misiniz
  16. K

hocam sadece merakımdan soruyorum mesela gigabyteda 180hz ile kullanabiliyoruz ama omen 165 bu konuda gigabyte daha iyi dğeil mi
  17. K

4500
  18. K

hocam hoporlore gerek yok zaten kulaklık takıyorum boy ayarı için bişi diyemicem daha önce hiç boy ayarı yapılabilen bir monitör kullanmadım çok artı bir özellik mi sizce 1702658014 4900 hocam akakçede en ucuz
  19. K

hocam lenovo r25i-30 uda önerdiler onuda bütçem yetiyor sizce omen mı almalıyım bu durumda lenovo mu 1702657897 lenovo fiyatını değer mi hocam
  20. K

hocam gigabyte ve aoc arasından siz olsanız hangisini alırdınız 1702657500 hp omen 25i yide çok tavsiye ettiklerini gördüm burdaki 3 monitörden ne gibi bir artısı var sizce
Top Bottom