Arama sonuçları: *

1. A

seagate freeagent go 500gb içinebüyük dosya atmaya çalıştığımda kapanıp açılıyor

merhabalar arkadaşlar bende seagate freeagent go usb device 500gb var ancak içine büyük dosya kopyalamaya çalıştığımda kapanıp açılıyor cihazım windows 10 monster marka oyuncu laptobu bunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum çünkü eskiden içidne 200 gb ye yakın filmler vardı ve gayette düzgün...
  2. A

Çözüldü✓ Laptobumda Bazı Uygulamalarda Görüntü Bozuluyor Çözümü Nedir

sağ olun bi bakacağım 1720977907 hocam silmeden rtx 4060 driverlerini denetim masasından tekrar yükledim oldu fikirleriniz için teşekkür ederim 1720977934 haklısınız dediğiniz gibi yazılımsal çıktı tavsiyeniz için teşekkür ederim 1720978138 işe yaramazsa silip tekrar yükleyin bu konuya gelen...
  3. A

Bazı uygulamalarda renkler bozuluyor (görseldeki gibi)

bendede aynı bakalım çözerlerse sanada söylerim hocam 1720977311 bana bunu dediler hocam
  4. A

yok hocam bazı uygulamalarda işin garibi rtx 4060 var oyunlarda böle bişi yaşamıyorum nasıl basit arayüzlü bazı programları açıyorum böyle oluyor
  5. A

monster desteğe söyledim bakalım ne diyecekler daha yeni fark ettim alalı bi 3 hafta oldu galiba ama bi anda olmaya başladı
  6. A

merhabalar arkadaşlar laptopta böyle görüntü bozulmaları oluyor bazı programlarda daha yeni aldım oyuncu laptopunu 1720976623 lütfen yardım edin
  7. A

Çözüldü✓ merhaba rtx 4060 ile gta 5 te çimenlere gelince fps 35 e kadar düşüyor

hocam zaten sabah yani gün batımı efektinden önce 50 55 fps gün batımında 40 fps geziyor güç ayarını yüksekten nihai performansa çektim ha bide resident evil 7 de bu laptop rtx aktif ekran fotosundaki gibi fps alıyor normal demi hani yeni aldım tek bir kere alma şansım oldu dedim alabildiğimin...
  8. A

sağ olun bu gta 5 ile de ilgili değilmi hani masaüstü beklemiyorum ama ekran 144hz olduğu için 60 fps bile kasıyor gibi oluyor kıl oluyorum yani diğer oyunları umarım rahat oynatır
  9. A

haa kankam pardon zaten max 1080p benimki desteğin için sağ ol ama bu fps ler normalmi gta 5 için sadece onu söle kusura bakma yorduk seni
  10. A

zaten kesknleştirme açık 1720611999 nasıl yapıcam acaba çözünürlük arttırmayı
  11. A

merhaba arkadaşlar ayarlar ultrada hani ben bu ekran kartından açıkçası bi 130 100 fps beklerdim fakat oyun galiba günümüz sistemlerine pek uygun değil hadi onu geçtim çimenlerde neden 35 30 fps alıyorum çok saçma diğer oyunlarda bi problem yok laptopta hani benim görüşümden resident evil 7 de...
  12. A

Çözüldü✓ Arkadaşlar insyde biosta sanallaştırmayı bulamadım herşeyine baktım ama yok

Ya darboğaz yiyor belki ondandır 1719135386 Özellikleri bios fotoğrafında görğnüyor
  13. A

Çözüldü✓ Arkadaşlar insyde biosta sanallaştırmayı bulamadım herşeyine baktım ama yok

Kapattım hala görev yöneticisinde etkin görünüyor
  14. A

Yardım edin arkadaşlar insyde biosta sanallaştırmayı kapatamıyorum otomatik olarak açık gelmiş pcyi daha yeni aldım olmuyor yok çıldıracam
  15. A

Çözüldü✓ arkadaşlar merhabalar monster Tulpar alıcağım yardım ederseniz sevinirim

Çok çok sağ olun hocam 1717945996 Hocam ben gene de monster alacam İNŞALLAH pişman olmam tulpar alıyorum
  16. A

Çözüldü✓ arkadaşlar merhabalar monster Tulpar alıcağım yardım ederseniz sevinirim

Doğrudur hocam biliyorum ama hani rahat oynarız en azından bide depolamayı mı artırıyim yoksa ram larimi 16 yetermi
Top Bottom