Arama sonuçları: *

1. T

51.499₺ almayı düşündüğüm sistemi değerlendirir misiniz?

bu fiyat civarında hak eden öneriniz var mı çünkü baya baktım ve göremedim 1718313033 çok iyi olur yazabilirseniz ama taksit imkanı da önemli benim için dediğim gibi biraz o sınırlıyor beni
  2. T

az çok diğer bileşenlere hakimim baktığımda var fan sadece emin olmadığım kısım eski konuların bir kısmına baktım ama aradığım gibi bir sistem bulamadım 4070 Ti super 16gb olan başka cihaz bu fiyat aralığında göremedim tek tek toplasam diye baktım başka yerele de baktım ama dediğim gibi ödeme...
  3. T

fark etmemiştim olmadığını siz yazınca gördüm şimdi teşekkürler en ucuzuna bakabilirim herhalde dediğim gibi fiyatın 50k yı geçmesini çok istemiyordum ama öneriniz varsa güzel olur fan marka/modelleri çok anladığım bir konu değil maalesef Thermalright Assassin X 120 Refined SE TL-C12C 120mm...
  4. T

hazır sistem olarak baktım işlemci olarak da intel tercih ediyorum(sadece markadan fanboy falan değilim ama daha çok güven veriyor bana nedense) 1718224232 hazır sistemlerden baktım buna ayrı ayrı toplasam daha ucuza mı gelir diyorsunuz ama dediğim gibi karta vade farksız taksit imkani var yani...
  5. T

Merhaba, fiyat karşılığı olarak hak ettiği ücret sınırında olduğunu düşündüğüm bir sistem var ama içim tam olarak rahat etmedi acaba daha uygunu ya da biraz farkla daha iyisi var mıdır diye genel bir fikir almak ve değerlendirmek adına düşüncelerinizi merak ettim önerebileceğiniz farklı...
Top Bottom