Neler Yeni

51.499₺ almayı düşündüğüm sistemi değerlendirir misiniz?

TheBitmin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
murat
Merhaba,
fiyat karşılığı olarak hak ettiği ücret sınırında olduğunu düşündüğüm bir sistem var ama içim tam olarak rahat etmedi acaba daha uygunu ya da biraz farkla daha iyisi var mıdır diye
genel bir fikir almak ve değerlendirmek adına düşüncelerinizi merak ettim
önerebileceğiniz farklı sistemler olursa onlara da bakabilirim fiyat aralığım az çok 50.000₺ çok üstüne çıkmak istemiyorum attığım sistem biraz üstünde olsa da
ayrıca gaming gen den almayı düşünüyorum vade farksız taksit yaptığı için
-->Sistem Linki<--
şimdiden teşekkürler
Edit: önümüzdeki ay almayı düşünüyorum fiyatta indirim olur belki diye

Son düzenleme:

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Fırat divitci
Gaming gen tr istediğinizi sonradan okudum hocam pardon.

TheBitmin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci yi ryzen alsan daha iyi olur 7800xt gibi mesela
hazır sistem olarak baktım işlemci olarak da intel tercih ediyorum(sadece markadan fanboy falan değilim ama daha çok güven veriyor bana nedense)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatta da 3 k bir kazık var sistemin ederi 47k
hazır sistemlerden baktım buna ayrı ayrı toplasam daha ucuza mı gelir diyorsunuz
ama dediğim gibi karta vade farksız taksit imkani var yani 3k kurtarmak için takside 10k ödemem gerekebilir bu da çok anlamlı olmaz malum tek seferde çıkartıp 50k veremiyorum maalesef

TheBitmin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soğutucu olarak ne kullanacaksın
fark etmemiştim olmadığını siz yazınca gördüm şimdi teşekkürler
en ucuzuna bakabilirim herhalde dediğim gibi fiyatın 50k yı geçmesini çok istemiyordum ama öneriniz varsa güzel olur fan marka/modelleri çok anladığım bir konu değil maalesef

Thermalright Assassin X 120 Refined SE TL-C12C 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu olan arada 200-300₺ fark olanlar da var ama fiyat farkı dışında fark var mıdır bilemiyorum​

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Furkan Eren
fark etmemiştim olmadığını siz yazınca gördüm şimdi teşekkürler
en ucuzuna bakabilirim herhalde dediğim gibi fiyatın 50k yı geçmesini çok istemiyordum ama öneriniz varsa güzel olur fan marka/modelleri çok anladığım bir konu değil maalesef

Thermalright Assassin X 120 Refined SE TL-C12C 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu olan arada 200-300₺ fark olanlar da var ama fiyat farkı dışında fark var mıdır bilemiyorum​

Emin olmamakla beraber bu işlemciyi bu soğutucu sogutmaz diyecem benim önerim bütün bilşenlerin tek tek videosunu izleyin öyle alın.
Bence bu fiyata daha farklı sistemler ortaya çıkabilir burda çok fazla gördüm sistem toplayan biraz eski konularıda araştır.

TheBitmin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
murat
Emin olmamakla beraber bu işlemciyi bu soğutucu sogutmaz diyecem benim önerim bütün bilşenlerin tek tek videosunu izleyin öyle alın.
Bence bu fiyata daha farklı sistemler ortaya çıkabilir burda çok fazla gördüm sistem toplayan biraz eski konularıda araştır.
az çok diğer bileşenlere hakimim baktığımda var fan sadece emin olmadığım kısım
eski konuların bir kısmına baktım ama aradığım gibi bir sistem bulamadım 4070 Ti super 16gb olan başka cihaz bu fiyat aralığında göremedim tek tek toplasam diye baktım başka yerele de baktım ama dediğim gibi ödeme kolaylığı var benim için 6 ay vade farksız taksit beni rahatlatır ve taksitlerde çok vade farklı alınıyor sitelerde o yüzden onlara da çok bulaşmak istemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Furkan Eren
az çok diğer bileşenlere hakimim baktığımda var fan sadece emin olmadığım kısım
eski konuların bir kısmına baktım ama aradığım gibi bir sistem bulamadım 4070 Ti super 16gb olan başka cihaz bu fiyat aralığında göremedim tek tek toplasam diye baktım başka yerele de baktım ama dediğim gibi ödeme kolaylığı var benim için 6 ay vade farksız taksit beni rahatlatır ve taksitlerde çok vade farklı alınıyor sitelerde o yüzden onlara da çok bulaşmak istemiyorum
Ben 12 GB sanıyorum sistemi pardon umarım her şey istediğin gibi olur

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Arda doğan
Alınmaz ramlar leş anakart giriş seviye gibi ki intel alınmaz bu fiyata ryzen 7 7800x3D Veya 7700x alabilirsin sistem o kadar etmez fiyatını hak etmiyor

EnesReks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enes
İlgilendiği Kategoriler
pc
Instagram
enesreks
Merhaba,
fiyat karşılığı olarak hak ettiği ücret sınırında olduğunu düşündüğüm bir sistem var ama içim tam olarak rahat etmedi acaba daha uygunu ya da biraz farkla daha iyisi var mıdır diye
genel bir fikir almak ve değerlendirmek adına düşüncelerinizi merak ettim
önerebileceğiniz farklı sistemler olursa onlara da bakabilirim fiyat aralığım az çok 50.000₺ çok üstüne çıkmak istemiyorum attığım sistem biraz üstünde olsa da
ayrıca gaming gen den almayı düşünüyorum vade farksız taksit yaptığı için
-->Sistem Linki<--
şimdiden teşekkürler
Edit: önümüzdeki ay almayı düşünüyorum fiyatta indirim olur belki diye
rami 32 yap

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,648
Üyeler
158,159