Arama sonuçları: *

1. R5 5600 6900XT Hazır Kasa İstanbul

R5 5600 6900XT Hazır Kasa İstanbul

Sistem Özellikleri; •Asus TUF B450 Pro Gaming •Ryzen 5 5600 İşlemci •XPG TUF Alliance 8x4 3200mHz 32 GB Ram Kit •Sapphire RX 6900 XT Nitro Se Plus 16 GB Ekran Kartı •Dark Flash Twister DX-240 V2.60 Sıvı Soğutma •XPG 512 GB M2 Ssd •Seagate 1TB HDD •Zoko Amiral (DK 431) Mesh Kasa •Sharkoon...
  2. V

Yardım RX 6800 XT Mİ RTX 3080 Mİ ?

Kasanın soğutması iyi değilse söylediğin değerler normal ön kısım cam kasalar pek tavsiye edilmiyor zaten mesh daha iyi diğer arkadaşların dediği gibi hiç açılmamış kart bakımsızlıktan dolayıda yüksek çıkabilir
  3. V

Hayırlı olsun memnun kalacağını düşünüyorum. Red Devil serisinde 6700 XT kardeşimin bilgisayarında var, çok memnunuz soğutma performansı üst düzey birde ufak araştırma ve deneme yanılmayla undervolt yapıldımı kayda değer performans artışı sağlıyor. Bende Sapphire 6900 XT kullanıyorum şuan, 8xxx...
  4. V

Asrock Phantom 6800XT kullanıcısıydım, şahsi görüşüm RT takıntın yok ise saf kas gücü olarak, yazılımsal FPS arttırma yöntemlerini varsaymazsak 6800XT 3080`e göre daha kuvvetli bir kart tercihim 6800XT den yana olurdu. Hangisine karar verip alırsan şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullan :)
  5. V

🔥İndirim 🔥Zoko Amiral DK431 4x12 Cm ARGB Siyah Bilgisayar Kasası 🔥 Nays İle 1516 TL 🔥

Fanlar alt kısma tam tamına oturuyor herhangi bir problem yaratmıyor gpu destekiği içinde endişen olmasın rahatça kullanabilirsin, sadece ben ATX anakart kullandığım için USB 3.0 kablosu biraz hainlik yapıyor yukarı doğru hafif kastırman gerebilir şuan elimde fan olmadığı için takamadım ama...
  6. V

🔥İndirim 🔥Zoko Amiral DK431 4x12 Cm ARGB Siyah Bilgisayar Kasası 🔥 Nays İle 1516 TL 🔥

Kasa ihtiyacı olan arkadaşlar düşünmeden alabilirler 3 aylık kısa kullanım tecrübemi aktarayım; Artıları: •Kasa devasa boyutlarda içine her türlü ekran kartı anakart sığıyor •Ön yapı ve sol duvar ön kısmı mesh intake fan takılınca kasanın içinde kendi minik kasırganızı bile oluşturabilirsiniz...
  7. V

Çözüldü✓ yeni pc aldım cpu sıcaklığı normal mi gözüküyor

Bu üzerindeki soğutucu yanlış hatırlamıyorsam am3 soket zamanında xigmatek markanın piyasaya sürdüğü apache fanın varyasyonlarından birisi bir süre bende kullandım rezalet bir soğutma performansına sahip, yukarıda arkadaşların tavsiye ettiği soğutuculardan veya bütçene uygun bir kule tipi...
Top Bottom