Neler Yeni

Yardım RX 6800 XT Mİ RTX 3080 Mİ ?

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Bayram
Çok teşekkürler değerli yorumun için. Kartın performansından memnunum fakat ısısı biraz fazla gibi geldi bana %60 fan ayarında 74 dereceyi gördüm %80 yaptım yine aynı 74 75 dereceleri görüyor ama benim odam çok sıcak ve havasız oldugundan olabilir
2.el aldınız dimi hocam bakım istiyor olabilir oyunlar da kaç derece görüyor

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
2.el aldınız dimi hocam bakım istiyor olabilir oyunlar da kaç derece görüyor
Evet 2. El aldım cs de falan 56 59 derece falan dying light 2 de 70 e falan çıkıyor ultra ayarlarda rtx falan açık 2 saat falan oynarsam 74 e falan çıkar ama 74 ün üstünü görmedim galiba kartın içi hiç açılmamış ben bakım yapmayı biliyorum yani macun değişimi ama orjinalliğini bozmak istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet 2. El aldım cs de falan 56 59 derece falan dying light 2 de 70 e falan çıkıyor ultra ayarlarda rtx falan açık 2 saat falan oynarsam 74 e falan çıkar ama 74 ün üstünü görmedim galiba kartın içi hiç açılmamış ben bakım yapmayı biliyorum yani macun değişimi ama orjinalliğini bozmak istemiyorum
Ama benim odam ekstra sıcak ve havasız kartı aldığım kişinin odasında klima varmış 60 dereceyi geçmiyomuş

Bide benim kasa büyük fanlar dandik galiba ön camıda temperli zaten havayı zor alıyor hava akışı olmadığı içinde sıcaklanıyor olabilir

Veinet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Umut Aygün

Ama benim odam ekstra sıcak ve havasız kartı aldığım kişinin odasında klima varmış 60 dereceyi geçmiyomuş

Bide benim kasa büyük fanlar dandik galiba ön camıda temperli zaten havayı zor alıyor hava akışı olmadığı içinde sıcaklanıyor olabilir
Kasanın soğutması iyi değilse söylediğin değerler normal ön kısım cam kasalar pek tavsiye edilmiyor zaten mesh daha iyi diğer arkadaşların dediği gibi hiç açılmamış kart bakımsızlıktan dolayıda yüksek çıkabilir

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Şahin
Çok teşekkürler değerli yorumun için. Kartın performansından memnunum fakat ısısı biraz fazla gibi geldi bana %60 fan ayarında 74 dereceyi gördüm %80 yaptım yine aynı 74 75 dereceleri görüyor ama benim odam çok sıcak ve havasız oldugundan olabilir

Güzel bir undervolt-overclock ile çok iyi dereceler elde edersin. Hem FPS'in artar hem sıcaklıkların düşer.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,863
Üyeler
147,233
Son üye
sontoxic
Top Bottom