Neler Yeni

Yardım RX 6800 XT Mİ RTX 3080 Mİ ?

Bayramdurmus

80+ Bronze

Bayramdurmus

80+ Bronze
Şu modeli kullanmayı çok istemiştim de nasip olmadı bir türlü. :D
Çok efsane bi kart hoşuma gidiyor fakat beyaz sisteme geçiyorum ve değiştirmek istiyorum duruma göre yada beyaza boyayan arkadaşlar var boyatıcam kararsızım :D

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Yunus Şahin
Çok efsane bi kart hoşuma gidiyor fakat beyaz sisteme geçiyorum ve değiştirmek istiyorum duruma göre yada beyaza boyayan arkadaşlar var boyatıcam kararsızım :D

Sıcaklık değerleri nedir? Araştırdığıma göre fazla fan açmadan bile soğutabiliyor. Buna özel fan ayarı yapıp 60'ı bile geçmemesi sağlanabilir.

Bayramdurmus

80+ Bronze

Bayramdurmus

80+ Bronze
Özel ayar yaparsan çok daha iyi olur diye düşünüyorum.
ısınma problemi olmadığı için pek uğraşmadım hocam zaten ilana koydum satıcam 1 haftaya satılmazsa boyatma işine bakıcam

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Yunus Şahin
ısınma problemi olmadığı için pek uğraşmadım hocam zaten ilana koydum satıcam 1 haftaya satılmazsa boyatma işine bakıcam

Hayırlısı diyelim de AMD'ler ikinci el de Nvidia kadar talep görmüyor. Boyatmak daha iyi bir tercih olur.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Hayırlısı diyelim de AMD'ler ikinci el de Nvidia kadar talep görmüyor. Boyatmak daha iyi bir tercih olur.
f/p olarak gidiyor aslın da zamanın da çok aradım kart bulamamıştım nvidia çoktu piyasa da

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Yunus Şahin
f/p olarak gidiyor aslın da zamanın da çok aradım kart bulamamıştım nvidia çoktu piyasa da

Alırken kolay da satarken zor.

Zamanında Red Devil alacağım kişi 2-3 ay satamamıştı. Ben ilk ona yazdım. Cevap verene kadar başka kart aldım. Onun üzerine aldığım Nvidia'yı sattım, gittim tekrar adamdan Red Devil aldım. :D Sonra Red Devil'i ben bile 2-3 ay da zor sattım. Ve şu an piyasada Red Devil 6900 XT yok. İlanı dahi yok. :D

Bayramdurmus

80+ Bronze
Alırken kolay da satarken zor.

Zamanında Red Devil alacağım kişi 2-3 ay satamamıştı. Ben ilk ona yazdım. Cevap verene kadar başka kart aldım. Onun üzerine aldığım Nvidia'yı sattım, gittim tekrar adamdan Red Devil aldım. :D Sonra Red Devil'i ben bile 2-3 ay da zor sattım. Ve şu an piyasada Red Devil 6900 XT yok. İlanı dahi yok. :D
Şuan 6900xt kart ilanı görmüyorum faceler'de hep rtx 4060 4070 ilanları var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve dediğin modeli hiç görmedim kimse satmıyor herhalde :d

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Yunus Şahin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve dediğin modeli hiç görmedim kimse satmıyor herhalde :d

Oyuncuların hepsi 6900 XT'leri aldı kullanıyor. Al-satçılar 4060-70 işine girdi işte. :D

Bazı modeller var satmaz kimse, kullanır.

Sapphire Toxic, Red Devil, ROG LC gibi. Tek tük bulunan ürünler. Ama Sapphire Nitro+ bak TR'nin bitki örtüsü gibi herkes de var-satıyor. :D

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Hayırlı olsun memnun kalacağını düşünüyorum. Red Devil serisinde 6700 XT kardeşimin bilgisayarında var, çok memnunuz soğutma performansı üst düzey birde ufak araştırma ve deneme yanılmayla undervolt yapıldımı kayda değer performans artışı sağlıyor. Bende Sapphire 6900 XT kullanıyorum şuan, 8xxx serisinin ne olacağı belli değil, zayıf bir seri olursa 7900 XTX e geçiş yapıcam, ülkemiz şartlarında nvdia segmenti malesef cüzdanları çok zorluyor, AMD yazılımsal olarak atılımlar gerçekleştirebilirse biz oyuncuların yüzünü güldürür inşallah 😇
Çok teşekkürler değerli yorumun için. Kartın performansından memnunum fakat ısısı biraz fazla gibi geldi bana %60 fan ayarında 74 dereceyi gördüm %80 yaptım yine aynı 74 75 dereceleri görüyor ama benim odam çok sıcak ve havasız oldugundan olabilir

Top Bottom