Arama sonuçları: *

1. B

Yardım Sistem ekran kartını kullanmıyor ve "NVIDIA bağlanılamıyor" hatası veriyor

DDU ile kaldırıp tekrar kurdum fakat aynı sorunu tekrardan yaşadım. Performans Yer Paylaşımı panelinde GPU %0 olarak gözüküyor ve oyunda almam gereken FPS'i alamıyorum. Ekran kartının fanları çalışıyor ve görev yöneticisinde GPU kullanılıyor olarak gözüküyor. bilgisayarımı yeniden başlattığımda...
  2. B

Yardım Sistem ekran kartını kullanmıyor ve "NVIDIA bağlanılamıyor" hatası veriyor

evet, ekran kartı kullanımı %0 olarak gözüküyor oyunda, fanları çalışıyor ama almam gereken maks FPS'i alamıyorum o durumdayken 1719301778 Anakart; Asus Prime A620M-K İşlemci; AMD Ryzen 5 7500F Ekran Kartı; RTX 4060 win11 1719302042 güncelleme; bu sefer Geforce Experience kısmında bağlantı...
  3. B

Merhaba arkadaşlar, GeForce Experience güncelleştirmeleri kontrol et dediğimde NVDIA bağlanılamıyor hatası alıyorum; Bilgisayarımda vakit geçirirken ekran kartının kullanılmadığını fark etmistim, oyun üzerinde denediğimde de ekran kartı kullanılmıyordu, sonrasında GeForce Experience'a girince...
Top Bottom