Arama sonuçları: *

1. K

Intel I3-N305 ve 8 GB DDR5 RAM FM24 oynamak için yeterli mi?

Oynatır ama tahiminime göre akıcı şekilde oynayamazsin denemeden bilemeyiz
  2. K

🔥İndirim 🔥Lenovo L300 WL Kablosuz Optik Mouse 109TL 🔥

Arkadaşlar alamadım çünkü saat 24.00 oldu tam alırken indirim bitti.🥲
  3. K

Xbox sitesinden realm satın aldım fakat aktif olmadı

Evet gözüküyor fakat oyunda gözükmüyor kullanamiyorum
  4. K

Xbox sitesinden realm satın aldım fakat aktif olmadı

Minecraft için 25tlye realm plus satın aldım aradan 3-4 saat geçti oyuna girince aktif olmuyo birdaha para istiyo neden olabilir?
  5. K

Poco X3 pro telefonuma underclock yapmak istiyorum.

Arkadaşlar bende X3 pro var ve cok ısınıyor daha önceden telefonun anakartini yakmistim ve tamire vermiştim tamirden sonra cihaz aşırı derece ısınmaya başladı işlemcinin 2.96ghz olmasından kaynakli diye düşünüyorum bu hızı nasıl dusurebilirim telefonun ömrünün uzaması benim için gerekli. Nasıl...
  6. K

Yardım Acer mi yoksa Lenovo mu almalıyım?

Teşekkür ederim inceleyeceğim.
  7. K

Çözüldü✓ Poco X3 pro sıcaklık değerleri normalmidir?

Anakart yanmadan önce de ısınıyordu ama bu kadar fazla değildi kılıf kullanmıyorum malum havalar da sıcak telefon alev alıyor tamirci biraz umursamaz biriydi bende titiz biriyim 3 kere götürdüm telefonu ön kamerayi kısa devre yaptırmış şimdi ön kameram çalışmıyor bu devirde iyi tamirci bulmakda...
  8. K

Çözüldü✓ Poco X3 pro sıcaklık değerleri normalmidir?

Daha önce anakart yandı aşırı derece sıcaktan telefoncu cpu reball işlemi yaptı. İşlem yapıldıktan sonra sıcaklık değeri neredeyse 2 kat arttı ve 10dk youtube izleyince attığım fotodaki gibi aşırı değerlere yükseliyor inşallah bidaha anakart yanmaz:D
  9. K

Yardım 25-30K bandında alinabilecek gaming laptop önerileri nelerdir?

Teşekkür ederim düşüneceğim
  10. K

Yardım 25-30K bandında alinabilecek gaming laptop önerileri nelerdir?

30k bütçem var soğutma sistemi iyi olan bir laptop önerisinde bulunursanız sevinirim
  11. K

Aliexpress Klavye indirimleri devam edecek mi?

Arkadaşlar hiç klavye alamadım indirimler devam edecekmi hangi modelleri tercih etmeliyim
  12. K

Aliexpress Klavye indirimleri devam eder mi??

Arkadaşlar ben aliexprssten klavye alacaktım fakat z11metal klavyeyi kaçırdım sizce klavye indirimleri daha sürer mi sürerse paylasirmisiniz. Şuan e yooso z686da bir indirim mevcut.
  13. K

Android 20.600TL'ye 8-256 Poco F6 alınır mı

Uzun ömürlü bir telefon istiyorsanız pocodan uzak durun Geçen sene poco X3 pro telefonun anakartini yaktım çünkü çok güçlü bir işlemci olan snaldragon 860i cihaz soğutmadi ve anakarti yandı. Not: işlemci güçlü diye benim gibi hata yapıp sakın poco almayın
  14. K

Yardım Bu laptop alınır mı, bu fiyata daha iyisi var mı?

Eğer cihazı incelediyseniz ve bir sorun yoksa almanızı tavsiye ederim.
  15. K

Yardım Bu laptop alınır mı, bu fiyata daha iyisi var mı?

Bu laptopu kesinlikle al 25bin bandında ancak i5 işlemcili bulabilirsin
  16. K

İ3 13100F RX 6700 SİSTEM 17.499 TL

Vatan güzel sistemler çıkarmaya başladı bende almayı düşünüyorum
Top Bottom