Arama sonuçları: *

1. B

Bios Ekranından Çıkamıyorum

Tm her şey için teşekkür ederim sağolun iyi akşamlar
  2. B

Nasıl denerim
  3. B

Bu olurmu içinde bir USB bellek be ürün anahtarı var ürün anahtarının uzerinde yaziyorki Windows 11 i yeniden yüklemeniz gerektiğinde kullanabilmek için bu anahtarı saklayın yazıyor
  4. B

O ne demek yani iso
  5. B

Peki Windows açılmadan bios menüsünden nasıl format atacagim
  6. B

Sağol teşekkür ederim son bir sorum olacak format atınca çözüleceğinin garantisi varmi
  7. B

Olmadi
  8. B

Windows acilmiyoki nasıl yapacam ya
  9. B

Videoda bu secure boot kısmını disabled yapıp kaydedip çıkınca ve tekrar bios açıldığında o secure boot kısmının altında not active yazması gerekiyor ama ben ne yaptıysa aynısını yaptım bende active yazıyor sürekli sorun orada galiba
  10. B

Çok teşekkur ederim yine de technopatta ben konuyu açtım ama sebepsiz yere uyarılar aldım ve engellendim konu ile ilgili insanlara cevap veremiyorum yeni hesap açıp konuyu tekrar açayım dedim ne kadar hesap actiysam hesap reddedildi dedi
  11. B

Olmadi
  12. B

Olmadı 1719605864 Tekrar bios açıldı ve csm disabled oldu 1719606018 Bunu nasıl yapacam deneyecemde bi
  13. B

Öğlende söyledigim gibi yeniden başlatiyor PC yi yine bios açılıyor sorun bu zaten
  14. B

Hayır bios aciliyo direk PC yi acinca
  15. B

Bios version F20 yazıyor güncel degilmi 1719605348 Bide bilgisayar açılmıyor nasıl guncelleyecem attığın videoda USB belleğe birşeyler yapıyor tam anlamadım ama bilgisayar açılmıyor ki nasıl yapacam
  16. B

Nasil
  17. B

Olmadı ya napacam ben 1719603294 Yapayım mı bunlari 1719603884 Bi bakarmisin bunları nereden yapacam
  18. B

Sagol her şey için tesekkurler
  19. B

Bir değişiklik yok nasıl guncelleyecem
Top Bottom