Arama sonuçları: *

1. G

Yardım gamepower klavyeden elektirk çarpıyor

psu da olmas sağlam psum var msi 750w gold ama topraklama için priz alacağım dışarıye çekmekten kolay sanırım çözülür öyle
  2. G

evet klavye gamepower eva 5
  3. G

şimdi dediğini anladım ve anlamadım zaten gamepower a mail attım cevap bekliyorum ama evde topraklama yok ya ondan dolayı akım korumalı priz alabilirim ama sorun klavyede değil diyosun sanırım ya da anlamamış olabilirim ama öncelikli olan evdeki topraklama sorun bu mudur ?
  4. G

Bu ne demek kankam çözüm lazım bana
  5. G

eski bi binada yaşıyorum topraklama yok bunu baştan söyleyeyim klavyenin metal kısmına elim değince elektirk çarpıyor tuşların altında olan yatay büyük plaka sizce sorun nedir topraklama mıdır ama pcden elektirk usbden geliyor vsvs
  6. G

Yardım Xbox game pass ile ilgili

Lol ve valorant gibi oyunlara bağlayınca yani riot games e heralde lolde bütün şampiyonları veriyormuş 1 aylık alıp bağlasam iptal edince herhangi bi durum olur mu
  7. G

Mavi Ekran ALT TAB ATINCA EKRAN DONUYOR

tamamdır deneyeceğim ama attığın opengl linkinde yani dosta olarak değil sanki uygulama olarak var bakarak yapabileceğim bildiğin youtube videosu var mı
  8. G

Bunu ilk kez duydum ama teyit edeyim oyun açılıyor gayet oynuyorum ama oyun esnasında ilk yaptığımda değil ama şans eseri bir basışımda alt tab a ekran donuyor bunu kastediyorsan denenebilir
  9. G

arkadaşlar şuan bunu lol ve valo oynadığım zamanlar yaşadım alt tab atınca ekran gidiyor donuyo fare hareket ediyor ama arkada her şey devam sorunu insanlar oyun çözünürlüğü ile ilgili olduğundan bahsetmişler bilmiyorum ama benim sistemim yeni 4070 super ve r5 7600 sorun bunlarda değil gibi...
  10. G

Yardım Razer blackshark v2 x 1800Tl alınır mı

Amazon prime day fırsatı ne kadar sürer bilmiyorum ama ince hesapın indirimlerini takip ediyorum yarım yamalak 1300tlye indirim olmaz bence İncehesap max 200 300 tl koyuyor. Ayriyeten başka ne önerirsin o fiyatlara
  11. G

Yardım Razer blackshark v2 x 1800Tl alınır mı

Arkadaşlar amazon prime day kampanyasında var ama dert o değil deneyimi olanlar ve gamepower kulaklıklarla farkını bilen arkadaşlar varsa tavsiye eder misiniz ben almayı düşünüyorum 1800tlye alınır mı
  12. G

Çözüldü✓ 4070 super r5 7600 ile fps sorunu ?

2k ya geçeceğim bende öyle düşünüyorum sonradan ekran kartı çalışmaya başlayabilir
  13. G

Çözüldü✓ 4070 super r5 7600 ile fps sorunu ?

Arkadaşlar şuan tek test elimde rust oyunu var bu 2 bileşen ile ekran kartı aorus 4070 super ve r5 7600 ile normalde 90 130 arası giderken (ayarlar sonuna kadar yüksek herşeyi full 1080p de ama tıka basa dolu 15 basein arasında oynarken 60 70 fps oynuyorum sizce sorun var mı cinebench r23 ve...
  14. G

Çözüldü✓ 3.5k Tl fark verip 180 den 240hz e geçilir mi

zevkine tabii ki ama bu dediğin monitörü biliyorum ama yanlış hatırlamıyorsam bi kaç yerde kötü yorum okumuştum araştıracağım
  15. G

asus için dediğin bi nevi doğru yeni monitör ama va panel istemiyorum maalesef 1724943435 farkındayım ama arada kaldım sanırım 180lik olanı alcam
  16. G

Asus rog xg27acs 180 hz 2k monitörü alacaktım 11k Tl ediyor ama 1 seçenek de 240 hz msi g274qpx 240 hz 2k monitör var 13.5-14k arası sizce değer mi ikiside 27 inch Cs2 vs çok rekabetçi oynarmıyım sanmıyorum bi cs2 oynuyorum gerş kalan 3a oyunlar nedir düşünceleriniz (3.5k vermek biraz bütçeyi...
  17. G

Yardım Ekran kartı kasa fanları ile senkron olmuyo

4070 super Aorus modeli elimde anakart msi b650 poject zero mystic lighttan kontrol edemiyorum yani senkronize olmuyor gigabyte control centerden kullanınca değiştiriyorum aynı şekil ramler corsair rgbli ramlar onlar gigabyte ın control centerdan senkronize ama kasa fanları mystic lightdan...
  18. G

Öneri Pc için earpods bakıyorum

Masaüstü sisteme kulaklık alacağım mikrofon ne hoparlör görevi görecek gamepower kulak üstü almak istemiyorum apple earpods jak girişli alsam iyi midir pc de mikrofonu çalışıyor mu bilen var mı ? Haricinde pc için kulak içi ne önerirsiniz
  19. G

Çözüldü✓ Ryzen5 7600 cinebench r23

Atamam şuan bilgisayarın yanında değilim ama pbo açıp deneyeceğim 1724177666 O işleri pek anlamam ama slikon falan yani ama uç olarak 80 gördüm bi ara testte sonra 3 tekrar yaptım 75 lerde 77 de falan gezindi ama sorun neden benim multicore skorumun 13600 olması sitede 14500 falan olması...
  20. G

Çözüldü✓ Ryzen5 7600 cinebench r23

Açık değilmiş yani pcden bakamadım ama böyle bir şey açmadım
Top Bottom