Arama sonuçları: *

1. RaidenWSR

HD 6570 Sıcaklık Sorunu

Render kalitesi açık olunca oyun akıyor 80-90-100 fpsleri görüyorum diğer türlü kasıyor
  2. RaidenWSR

HD 6570 Sıcaklık Sorunu

Rocket League de sadece render kalitesi yüksek diğerleri performans ta.Tam oturduğundan da emini matkapla hepsini vidaladım.CS:GO da sıcaklıklar normalken neden Rocket League de sıcaklık fırlıyor?
  3. RaidenWSR

HD 6570 Sıcaklık Sorunu

Yazmayı unutmuşum AMD HD 6570 1590953463 Düzelttim.Teşekkürler
  4. RaidenWSR

HD 6570 Sıcaklık Sorunu

Beyler ekran kartının sıcaklığı oyun oynarken 107 dereceyi görüyordu normalde çalışırken de 55 derece falandı.Termal macunu değiştirdim CS:GO oyununda sıcaklık 70-80 lere düştü ama Rocket League e girdim sıcaklık 101 e çıktı oyunu kapattım.CS:GO da böyle olmuyor ama Rocket League de...
  5. RaidenWSR

Öneri R7 240

300 Watt yeter mi ?
  6. RaidenWSR

Öneri R7 240

İşlemciyi yazmayı unutmuşum Core 2 Duo E6550
  7. RaidenWSR

Öneri R7 240

r7 240 ekran kartını almak istiyorum önerinizi almak istedim.Asus P5K-SE anakartım var 250 Watt PSU var.Oyun oynayan birisiyim.Şimdi kullandığım ekran kartım AMD Radeon HD6570.CSGO,Rocket League falan oynuyorum.Darboğaz kaç fps etkiler bir de yeni bir PSU şart mı?
  8. RaidenWSR

Yeni Ekran Kartı Fazla Isınıyor

Benimde ekran kartım 107 dereceleri görüyor oyunda formata göndermiştim ordaki adam pc yi falan temişlemiş ekran kartını temizlemiş falan ama öncesinde ben hiç böyle bi sıcaklık görmedim macunu fazla sürmüş olablir mi
  9. RaidenWSR

Öneri Ekran Kartı Önerisi

250 W Psu yetmez mi yeter diye okudum.Kaç fps etkiler işlemci?
  10. RaidenWSR

Mekanik klavye önerisi

Mavi switch kullanıyorum gayet güzel
  11. RaidenWSR

R7 240 iyi midir?
  12. RaidenWSR

İşlemci Xeon X5460 takılabilir mi? Ne önerirsiniz ekran kartı olarak
  13. RaidenWSR

İşlemcim Intel Core 2 Duo E6550
  14. RaidenWSR

ASUS P5K-SE anakartım var 250 Watt PSU var.Oyun oynayan birisiyim buna göre bir ekran kartı önerir misiniz? Şimdi kullandığım ekran kartım AMD Radeon HD6570.CSGO,Rocket League falan oynuyorum genelde.PSU yu değiştirebilirim.Teşekkürler
  15. RaidenWSR

Monitörün Gidip Gelmesi

16. RaidenWSR

Monitörün Gidip Gelmesi

Ekranın gidip gelmesi sıcaklıktan dolayı mıdır?
  17. RaidenWSR

Monitörün Gidip Gelmesi

Pazartesi günü bilgisayarcıya götürücem,evde başka pc yok,hava sürkilasyonunda bir sıkıntı yok formata götürdüğüm zaman ordaki adam ekran kartının fanını falan değiştirmiş orda bi sıkıntı oldu bence çünkü öncesinde hiç böyle bir değer görmemiştim driver güncel onu denicem,garanti yok maalesef...
  18. RaidenWSR

Monitörün Gidip Gelmesi

Pardon onu yazmayı unutmuşum.Ekran kartı o sıcaklıkta
  19. RaidenWSR

Monitörün Gidip Gelmesi

Ekran kartında sıkıntı yoktu dediğim gibi formata gönderdikten sonra oldu bu sorun
  20. RaidenWSR

Monitörün Gidip Gelmesi

Monitörüm ilk olarak CS:GO oyununda gidip gelmeye başladı rekabetçi maçım kansere dönüştü 1-2 saniye veya daha uzun sürüyor biraz araştırma yaptım kablo ile alakalı olabilirmiş. Aklıma takıldı sıcaklık değerlerine bakayım dedim MSI Afterburner indirdim oyuna girdim 107 dereceyi gördüm direkt...
Top Bottom