Neler Yeni

HD 6570 Sıcaklık Sorunu

RaidenWSR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alperen Uluç
Beyler ekran kartının sıcaklığı oyun oynarken 107 dereceyi görüyordu normalde çalışırken de 55 derece falandı.Termal macunu değiştirdim CS:GO oyununda sıcaklık 70-80 lere düştü ama Rocket League e girdim sıcaklık 101 e çıktı oyunu kapattım.CS:GO da böyle olmuyor ama Rocket League de oluyor.Masaüstünde de 45-50 derece oldu.Sorun nedir neden düşmüyor bu sıcaklık?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alihan Eskalen
101 derece çok tehlikeli bir seviye değil mi ekran kartı için ? Ekran kartın ne?

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Beyler ekran kartının sıcaklığı oyun oynarken 107 dereceyi görüyordu normalde çalışırken de 55 derece falandı.Termal macunu değiştirdim CS:GO oyununda sıcaklık 70-80 lere düştü ama Rocket League e girdim sıcaklık 101 e çıktı oyunu kapattım.CS:GO da böyle olmuyor ama Rocket League de oluyor.Masaüstünde de 45-50 derece oldu.Sorun nedir neden düşmüyor bu sıcaklık
Dostum çözümünü bilmiyorum ama forum kurallarını oku lütfen yardım tag'i altında başlık açmak yasak

RaidenWSR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alperen Uluç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Beyler ekran kartının sıcaklığı oyun oynarken 107 dereceyi görüyordu normalde çalışırken de 55 derece falandı.Termal macunu değiştirdim CS:GO oyununda sıcaklık 70-80 lere düştü ama Rocket League e girdim sıcaklık 101 e çıktı oyunu kapattım.CS:GO da böyle olmuyor ama Rocket League de oluyor.Masaüstünde de 45-50 derece oldu.Sorun nedir neden düşmüyor bu sıcaklık?

Rocket League'de Grafik ayarlarını kontrol ettiniz mi ? Orta / Yüksek hangi seviyede olduğunu.

Termal macun sürerken çok ince sürmeniz gerekiyor. Aynı zamanda. Soğutucunun tam oturduğundan eminmisiniz.

RaidenWSR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alperen Uluç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rocket League'de Grafik ayarlarını kontrol ettiniz mi ? Orta / Yüksek hangi seviyede olduğunu.

Termal macun sürerken çok ince sürmeniz gerekiyor. Aynı zamanda. Soğutucunun tam oturduğundan eminmisiniz.
Rocket League de sadece render kalitesi yüksek diğerleri performans ta.Tam oturduğundan da emini matkapla hepsini vidaladım.CS:GO da sıcaklıklar normalken neden Rocket League de sıcaklık fırlıyor?

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Rocket League de sadece render kalitesi yüksek diğerleri performans ta.Tam oturduğundan da emini matkapla hepsini vidaladım.CS:GO da sıcaklıklar normalken neden Rocket League de sıcaklık fırlıyor?

Render Kalitesini düşür. Sıcaklık normale döner :)

Top Bottom