Arama sonuçları: *

1. EgeOzturk

Ekran kartı Kargo işlemi

Daha önce msi servisine ürün gönderenler fatura vermemiş işleme almışlar benden fatura soruyorlar
  2. EgeOzturk

Ekran kartı Kargo işlemi

Aldığım kişi ilk sahibi değildi o yüzden yok mu bunun bi caresi ya
  3. EgeOzturk

Ekran kartı Kargo işlemi

2. El aldım
  4. EgeOzturk

Ekran kartı Kargo işlemi

Fatura istiyorlar faturam yok
  5. EgeOzturk

Ekran kartı Kargo işlemi

Merhaba arkadaşlar ben de 1 adet msi ekran kartı var bunu servise yollamak istiyorum kargo işlemini nasıl yaparım herhangi bir dilekçe ya da telefon numarası gerekiyor mu?
  6. EgeOzturk

Rise Of The Tomb Raider Sinyal Yok Hatası

Merhaba arkadaşar rise of the tomb raider aldım oyuna giriyorum monitor sinyal yok diyor. pcm çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor yardımcı olabilecek var mı??
  7. EgeOzturk

Kasamın Ön Fanları Çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar ya kasamın ön fanları çalışmıyor. 1-2 Gün öncesine kadar hiçbirşeyi yokken şimdi tık yok çalışmıyor. Diğer fanlarda sıkıntı yok egzoz fanlar çalışıyor. Kablo bağlantılarına da baktım onda da bı sıkıntı yok. her şey yerli yerinde ama çalışmıyor fanlar. Yardımcı olabilir misiniz...
  8. EgeOzturk

Ekran kartı termal macun

Merhaba beyler iyi günler. Ekran kartımın termal macununu yenilemek istiyorum. Nerede yaptırabilirim kendim pek anlamıyorum
  9. EgeOzturk

Bu bölümü nasıl geçeceğim?

arkadaşlar bu bölümü geçemiyorum tomb raider. youtubeden videolara bakıyorum hiçbiri böyle bi bölüme denk gelmemiş yardımcı olabilecek var mı???
  10. EgeOzturk

Ekran birden gidiyor

Merhaba arkadaşlar. Ya bilgisayarımda şöyle bi sorun var. PC çalışıyor olmasına rağmen oyun oynarken ekran birden gidiyor sinyal yok diyor.
  11. EgeOzturk

Monitör sinyal yok hatası

İyi geceler arkadaşlar. Ya tomb raider aldım oyuna giriyorum monitör kapanıyor sinyal yok diyor. Monitörüm 75hz yardımcı olabilecek var mı lütfen
  12. EgeOzturk

Bilgisayarım Kulaklığımı Görmüyor

Arkadaşlar bugün biryerden stereo kulaklık aldım. bilgisayara takıyorum ama ses gelmiyor. Kulaklığımı hoparlör olarak görüyor. Kayıttan yürüt'e girip varsayılan olarak ayarlıyorum ama hala ses yok. Kulaklık SEZ-881
  13. EgeOzturk

7.1 Kulaklık tavsiyesi

James Donkey 710-11-12 felan alınır mı
  14. EgeOzturk

7.1 Kulaklık tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. 200-300 tl arasında ergonomik rahatsız etmeyen 7.1 kulaklık tavsiyesi istiyorum. Daha önce kullanmış olduğunuz kulaklık var ise tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.
  15. EgeOzturk

Ekran kartım çok mu sıcak

Beyler rx580 gaming x furmark testinde ortalama 78 derece gösteriyor normal mi
  16. EgeOzturk

Ekran kartım çok ısınıyor

alttaki işlemcinin derecesiymiş :D yanlıslıkla rx580 yazmısım:D
  17. EgeOzturk

üstteki mi alttaki mi hangisi doğru?
  18. EgeOzturk

iyi geceler arkadaşlar ekran kartım rx580 8gb gaming x belirtiyim öncelikle ben msi afterburner indirdim bazı ayarları bilmeden kurcalamış olmalıyım ki ekran kartım lol oynarken bile 80derecenin üstüne çıkıyor ne yapmalıyım?
  19. EgeOzturk

red dead redemption 2

beyler bu oyunun special edition ile ultimate edition arasındakı fark ne internette bişşey bulamadım
  20. EgeOzturk

Hikayeli oyun önerisi

Merhaba arkadaşlar PC aldım öncelikle daha iyisi sizin olsun tabii ki. Şimdi ben de r5 1600 rx580 gaming x 16 GB ram var LoL oynamaktan sıkıldım film tadında hikayeli oyun arıyorum. Oyun dünyasına pek hakim değilim. Kaliteli hikâyesi olan oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.
Top Bottom