Arama sonuçları: *

1. I

Üniversite İçin Dizüstü Bilgisayar Mı, Tablet Mi?

tableti kalem ile birlikte not almak için vs. kullanmayacaksan taşınabilirlik dışında pek avantajı yok.
  2. I

Yardım RTX 2060 sistemde FC 25 kasıyor

dikey senkronizasyonu açıp öyle de denediniz mi? onun haricinde oyunun 3 yıldır pc optimizasyonu çok kötü.
  3. I

Windows 11'den 10'a düşüş

arada aşırı fark yok, zaten desteği kesilecek bir işletim sistemine dönmek pek mantıklı değil. size hızlı hissettirme sebebi windows 10 un daha az animasyon göstermesi olabilir. windows 11 için bu ayarlar kapatılabiliyor. ayarlar > erişilebilirlik > görsel efektler > animasyon efektleri kapalı...
  4. I

Kilo alma için öneri yaparmısınız

bebek bisküvisi, yulaf, fıstık ezmesi, süt, protein tozu vb. malzemeler ile shake hazırlayabilirsin.
  5. I

Windows Lisans için Hangi Siteyi Önerirsiniz ?

sağlam lisans, birkaç kez kullandım bir sıkıntı çıkmadı.
  6. I

YouTube'da müzik videoları kaç Kbps?

youtube music 256kbps destekliyor ama mp3 indirme sitelerinde bu değerlere ulaşabilir misiniz emin değilim.
  7. I

Yardım Bu fiyata bu telefon alınır mı

s21 fe daha mantıklı olur.
  8. I

Yeni PC aldım 1 Gün oldu çok ısınıyor

ekran kartının da termal macunlarını yenile eğer yakın bir zamanda bakımlarını yapmadıysan
  9. I

Yeni PC aldım 1 Gün oldu çok ısınıyor

120mm sıvı soğutucuyla o işlemciyi soğutamazsın zaten
  10. I

2 laptop arasında kaldım hangisini alayım

asus biraz daha mantıklı olur.
  11. I

xbox gamepass iptal para iadesi yapiyormu

evet yapıyor.
  12. I

s24 plus için şarj adaptörü

biraz tuzlu ama orjinal samsungun kendi adaptörünü almak daha mantıklı. ürünlerin incelemelerini okursanız samsung cihazlar ile kullananların daha düşük watt ile şarj ettiği gibi sorunlar yaşadıklarını söyleyenler var. aynısını ben de yaşadığım için orjinal adaptör almıştım.
  13. I

10.000 TL LAPTOP ÖNERİSİ

https://www.hepsiburada.com/hp-255-g9-amd-ryzen-5-5625u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-9m3g7at-p-HBCV0000658JZO vega 7 dahili ekran kartı var. ram yükseltilebilir, boşta yuva mevcut.
  14. I

RTX 4060 8GB VS RX 7600 XT

7600 xt saf kas gücü olarak daha iyi bir ekran kartı. oynadığınız oyunlara bakacak olursak 7600 xt tercih etmeniz daha mantıklı olur.
  15. I

16.5kya bu PC değermi?

ikinci el 5700 xt ekran kartlı sistemler var 11 12 bin bandında. onlara bak
  16. I

FIFA 24 Alt+Tab yapmak neden bu kadar zor ?

tam ekran yerine kenarsız pencere modunu deneyin eğer seçili değilse.
  17. I

IOS Herhangi tarihe her yıl tekrarlayacak şekilde alarm nasıl kurabilirim?

telefonunun takvimler uygulamasına hatırlatıcı kurabilirsin. samsung ve google takvimler uygulamasında mevcut, diğerlerinde de vardır belki.
  18. I

Çözüldü✓ Telefon üst ekranında çıkan simge nedir ?

wifi araması simgesi olması lazım önemli bir şey değil.
  19. I

25.000TL Telefon Önerisi

s23 fe 256gb alabilirsin. düşünürsen honor 200 de şu anda hepsiburada'da sepette 24 bine satılıyor.
  20. I

Msi cyborg 15 alınır mi ?

https://www.pttavm.com/msi-nb-katana-17-b12vfk-1031xtr-i5-12450h-16gb-ddr5-rtx4060-gddr6-8gb-512gb-ssd-173-fhd-144hz-dos-p-963810402 illa msi olsun dersen bunu öneririm, 105w
Top Bottom