Neler Yeni

IOS Herhangi tarihe her yıl tekrarlayacak şekilde alarm nasıl kurabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Talha Açıkgöz
Merhaba, değer verdiğim/sevdiğim insanlara gece 00.00'da doğum günü mesajı atmak istiyorum ama haliyle unutuyor insan takvim uygulamasından tarih seçip etkinlik gününe ve etkinlik gününden bir gün önce saat 9.00'a uyarı eklemiştim ama beklediğim gibi bir şey olmadı ne bildirim geldi ne alarm fln çaldı bunu nasıl yapabilirim acaba?

Not: rehberden yapılabiliyormuş galiba ama rehberimde kayıtlı olmayanlar da var bunlar için de yapma imkanım var mı?

Son düzenleme:

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,407
İsim
Emre siyah
valla takvimden yapınca bildirim gönderiyor 3 gün önceden başlayarak (xiaomi)

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,644
İsim
misfit
Merhaba, değer verdiğim/sevdiğim insanlara gece 00.00'da doğum günü mesajı atmak istiyorum ama haliyle unutuyor insan takvim uygulamasından tarih seçip etkinlik gününe ve etkinlik gününden bir gün önce saat 9.00'a uyarı eklemiştim ama beklediğim gibi bir şey olmadı ne bildirim geldi ne alarm fln çaldı bunu nasıl yapabilirim acaba?

Not: rehberden yapılabiliyormuş galiba ama rehberimde kayıtlı olmayanlar da var bunlar için de yapma imkanım var mı?
Muhtemelen kestirmeler'den yapılabiliyordur, biraz kurcalamak lazım. Kestirmeler sayesinde her alarm çaldığında Siri'ye günü, saati, hava durumunu, o gün varsa kendinin veya başkasının doğum gününü vs. söyletebiliyorum, aynı zamanda ChatGPT ile de etkileşime sokabiliyorsun. Çok kullanışlı bir uygulama ama bir o kadar da karışık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Talha Açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemelen kestirmeler'den yapılabiliyordur, biraz kurcalamak lazım. Kestirmeler sayesinde her alarm çaldığında Siri'ye günü, saati, hava durumunu, o gün varsa kendinin veya başkasının doğum gününü vs. söyletebiliyorum, aynı zamanda ChatGPT ile de etkileşime sokabiliyorsun. Çok kullanışlı bir uygulama ama bir o kadar da karışık.
Evet, karışık olduğu için hiç bulaşmak istemedim yoksa gerçekten çok iyi bir uygulama 🙃

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

Ben anımsatıcı kulanıyorum tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
inever existed
telefonunun takvimler uygulamasına hatırlatıcı kurabilirsin. samsung ve google takvimler uygulamasında mevcut, diğerlerinde de vardır belki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Talha Açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefonunun takvimler uygulamasına hatırlatıcı kurabilirsin. samsung ve google takvimler uygulamasında mevcut, diğerlerinde de vardır belki.
Teşekkür ederim hocam, takvimden yapamadım anımsatıcı ayarladım öyle daha kolaymış hemde hallettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,245
Üyeler
156,901
Son üye
graphicss
Top Bottom