Arama sonuçları: *

1. A

Turkcell Tv+ hakkında

Çok kısa bir soru soracağım Ev internetimi superonline a geçirdim yanında tv+ da verdiler bugün telefondan da tv+ giriş yaptım ekstra ücretlendirme olurmu telefon numarası kullanarak giriş yaptım uygulamayı kullanırken ekstra ücretlendirilir mi
  2. A

Düşük fiyatlı Video Kamera Önerisi

Futbol maçlarım için kayda alacağım bir kamera arıyorum öyle aman aman özelliğe gerek yok 720p bile çeksin okeyim önerileri bekliyorum
  3. A

Ösym Lisans Tercih Sihirbazı

Merhaba Yks24 sıralamam sayısal 318 bin ve yksnin yök atlas tercih sihirbazında en az kısmını 318bine çekip yaşadığım şehir olan kocaeliyi seçtim ve karşıma yeni açılan fakülte olan Yazılım ve Makine Öğrenmesi adında bir bölüm çıktı resimlerdeki gibi . Benim merak ettiğim konu tercih...
  4. A

300bin mühendislik sınır olayı

hocam özel üniversite olduğu için bazı hocalar girebilceğimi söylüyor o sınır sadece devlet ünilerinde var diyorlar
  5. A

300bin mühendislik sınır olayı

Merhaba bugün yks sonuçları açıklandı çok kısa bir şey sormak istiyorum . İstediğim ünide yazılım bölümü 290 bin ile alıyor ve 30 da kontenjan açıyor benim sıralamam 315bin kontenjan ile deneyip girebilme şansım varmı yoksa 300bini geçtiği için tercihim iptal olurmu
  6. A

Fitgirl Repack dosya boyutu sorunu

türkçe dil desteği olduğu için torrentoyunindir den deneyeceğim şansımı bakalım olmazsa da fitgirlden devam ederim 1720612344 dodiden bi türlü indiremedim hocam ya inanılır gibi değil ama kurulum dosyasını siteden alamadım bi türlü
  7. A

fitgirl den indirip sorun yaşadınızmı peki
  8. A

birde son olarak oyunindirvip sitesi ile fullprogramindir siteleri var onlar nasıl 1720612097 güvenilir bildiğiniz böyle repack sayfası varmı torrentoyunindir varmış başka varmı
  9. A

evet hocam ordan indiriyorum fakat bir site daha var türkçe oyunları indirebildiğim https://0.torrentoyunindir.com/ burası güvenilirmidir
  10. A

mesela bundan bahsediyorum hocam 50 gb orjinal yüklemesi var ama repack 21 ben kurduğumda setup kısmında yine 50 yüklüyor repack olayı sadece oyunu indirmede mi önemli oyunun toplam dosya boyutu orjinalle aynımı olur 1720611563 oyunindir vip tamindir falan siteler varda onlara güvenenmiyorum...
  11. A

bi kaç platformda repack toplam oyun boyutunun azaltıldığını bu yüzden 50gblık oyunun 20gb boyutla kurabilceğimi söyledi 1720611300 o da olabilir 1720611330 oyunları maalesef parayla falan alabilcek durumda değilim ondan repack indiriyorum
  12. A

öyle yapıyorum sadece ing seçiyorum torrente repack boyutu yüklüyor ama setupa gelince 2 kat fazla indiriyo
  13. A

mafia 2 indirmiştim virüs sorunu yaşadımda dediğiniz sitede minning falanda var diyolar . Ben bu dosya boyut farkını merak ediyorum onu biliyormusunuz
  14. A

orda virüs sorununa şahit oldum maalesef
  15. A

herkese merhaba bir sorum var . Fitgirl sitesiyle yeni tanıştım fakat anlamadığım bir durum var . Örneğin bannerlord indirecektim repack boyutu 22.5 gb iken oyunu kurarken orjinal boyutu 50gb kuruyor . Repack boyutunu bi türlü kuramıyorum (torrentle indiriyorum) neden böyle olur
Top Bottom