Arama sonuçları: *

1. L

Mimar olan birine laptop

Oo çok sağ olun o zaman
  2. L

Mimar olan birine laptop

Aynen benim de önem verdiğim işlemci de bu fiyat için daha iyi işlemcili laptop bulmak zor mu olur
  3. L

Mimar olan birine laptop

Bu iyi midir daha iyisi var mıdır
  4. L

Mimar olan birine laptop

Mimar olan dayım için laptop alcaz istenilen şeyler mimarlık proglamlarını hızlı olarak çalıştırması bütçe 13k ile 17 k arası değişiyor itopya veya incehesaptan almayı düşünüyoruz önerileriniz çok iyi olur
  5. L

ps4 için monitör önerisi

teşekkür ederim
  6. L

ps4 için monitör önerisi

Merhaba arkadaşlar odamda ps4 oynamak için monitör tavsiyesi istiyorum. Gelecekte de pc alacağım için uzun yatırımlı bir monitör olursa çok güzel olur. Bütçem 800 lira
  7. L

Hdd mi ssd mi

paran varsa ssd
  8. L

İtopya Hazır Sistem Ne Zaman Gelir?

ben de çok merak ediyorum
  9. L

Bu Dönemde PC alınır mı

anladım çok sağolasın ne zamana çıkar bilgin var mı ?
  10. L

Bu Dönemde PC alınır mı

hangi parçaları alacağımı da bilmiyorum sistem yazsanız ona göre bekleyip alabilirim ... teşekkürler
  11. L

Bu Dönemde PC alınır mı

şöyle onu takip edemeyebilirim çünkü çok fazla bilgim yok oyun oynamak için ve youtube falan açsın yeter mantığıyla düşünüyorum donanım ile ilgili çok bilgim yok ve takip edebileceğimi düşünmüyorum teşekkürler 1587931579 sizce ne kadar bir süre bekleyeyim
  12. L

Bu Dönemde PC alınır mı

Merhaba donanım arşivi bugün sizlere bi kaç sorum olacak bu dönemde pc alınır mı bilgisayarım yok ve piyasadan biraz uzak kaldım bütçem yaklaşık olarak 3.5 ve 4.5 k arası ve monitör de lazım hazır sistem de olabilir önerilerinizi merak ediyorum
Top Bottom