Neler Yeni

İtopya Hazır Sistem Ne Zaman Gelir?

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
İtopya.com dan yakında hazır sistem alacağım. Sitelerinde Hazır Sistemlerin 1 Hafta İçerisinde Kargoya Verildiği "Söyleniyor". 1 Hafta İçerisinde Kargoya Verildiğini Varsayarsak, Benim Sistemim Ne Zaman Elime Ulaşır?

LaexLa23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan Temiz
İtopya.com dan yakında hazır sistem alacağım. Sitelerinde Hazır Sistemlerin 1 Hafta İçerisinde Kargoya Verildiği "Söyleniyor". 1 Hafta İçerisinde Kargoya Verildiğini Varsayarsak, Benim Sistemim Ne Zaman Elime Ulaşır?
ben de çok merak ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emirhan Bulut
oturduğun yere göre değişiklik olabilir en geç 1 hafta içerisinde eline ulaşır

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Fatih ÖKSÜZOĞLU
Pazartesi Sabah 11 de sipariş verdim hala beklemedeyim ama suan Da nın sistemini beklemiceksen en cazipleri orada , iyi şanslar.

TheFaLcoN

80+ Bronze
İtopya çok geç vermişti benim arkadaşımı aynı anda pc sipariş vermiştik ben teknobiyotikten o da itopyadan benim ki 3 günde elime ulaşmıştı daha arkadaşımınkini siparişten 1 hafta soruna kargolamışlardı 13-15 gün içinde geçmişti eline.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pazartesi Sabah 11 de sipariş verdim hala beklemedeyim ama suan Da nın sistemini beklemiceksen en cazipleri orada , iyi şanslar.
DA-SİSTEM i özelleştirerek alıyorum :)
Özelleştirmem:R5 3500X
Cooler Master MasterBox MB511
hem da orta-üst pc çıkardı. Bir sonraki sistemin düşük-orta veya orta-orta segment olacağını sanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopya çok geç vermişti benim arkadaşımı aynı anda pc sipariş vermiştik ben teknobiyotikten o da itopyadan benim ki 3 günde elime ulaşmıştı daha arkadaşımınkini siparişten 1 hafta soruna kargolamışlardı 13-15 gün içinde geçmişti eline.
Eğer bu karantina zamanında aldıysanız, sitelerinde 1 hafta içinde kargolandığı yazıyor. 1 hafta da gelmesi de normal bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Fatih ÖKSÜZOĞLU
DA-SİSTEM i özelleştirerek alıyorum :)
Özelleştirmem:R5 3500X
Cooler Master MasterBox MB511
hem da orta-üst pc çıkardı. Bir sonraki sistemin düşük-orta veya orta-orta segment olacağını sanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer bu karantina zamanında aldıysanız, sitelerinde 1 hafta içinde kargolandığı yazıyor. 1 hafta da gelmesi de normal bence.
https://www.itopya.com/cherry-star-...gb-ddr4-500gb-ssd-2tb-disk-gaming-bilgisayar/ Bu da düşünülebilir 3500 x yapılıp belki

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Fatih ÖKSÜZOĞLU

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli