Arama sonuçları: *

1. BaranK

Palit RTX4060 Dual 8GB vs Palit RTX4060 Dual OC 8GB

Arkadaşlar Palit RTX4060 Dual OC 8GB 128Bit GDDR6 DLSS 3 alınır mı? yoksa +380TL Inno3D RTX4060 Twin x2 8GB 128Bit GDDR6 DLSS 3 yada +114TL Palit RTX4060 Dual 8GB 128Bit GDDR6 DLSS 3 bumu hangisini alayım En ucuzu altakki ortaki ondan pahalı en üsteki ikisinden pahalı hangisi sizce
  2. BaranK

PULSE 5A-RTX 4060'lı sistem alınır mı?

Hocam biraz dolaşırken GaminGen'de https://www.gaming.gen.tr/urun/359769/vulcan-4060-amd-ryzen-5-5500-mpk-galax-1-click-oc-2x-geforce-rtx-4060-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/#btnFPS Böyle bir sisteme denk geldim. Parçarları 5500 yerine 5600 WD Green SN350 500GB yerine...
  3. BaranK

PULSE 5A-RTX 4060'lı sistem alınır mı?

Herkese iyi Günler, Gamegaraj sitesinin hazırlamış oluduğu PULSE 5A-RTX 4060 sistemini almayı planlıyorum. Sistemi kendime göre özelleştirdim. Fakat birkaç fikrinizi almak istiyorum 1.si anakart konusunda 2.si SSD konusunda. Bu iki kart arasında kararsız kaldım sizce sisteme hangisi gider...
  4. BaranK

Xena Prime vs Optima-4060

Herkese iyi akşamlar diliyorum. Eski sistemimi yedeğe kaldırıp daha güncel ve yeni bir sistem almak istiyorum. Biraz araştırma sonucunda bu iki sistemi buldum. Limitim 20k. İki sisteme de SSD yükseltmesi yaparak sonuca ulaştım fakat kararsız kaldım. Sizlerin de görüşlerini almak istiyorum...
  5. BaranK

Termal macun değişimi sonrası mavi ekran hatası

Herkese iyi günler diliyorum. Dün işlemcimin termal macununu değiştirdim ve ilk açtığımda bir problem yoktu fakat oyuna girmeye çalıştığımda mavi ekran hatası alıyorum her şeyi doğru yaptığımdan eminim aşağıya minidump dosyalarını bırakıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum...
  6. BaranK

Anakartım Alacağım kasayla uyumlu mu?

Şu anki kullandığım kasa da hava akşına dair hiçbir şey yok her yeri kapalı DARK Raider bence dandik bir kasa değil benim kasama göre %100 kat daya iyidir.
  7. BaranK

Anakartım Alacağım kasayla uyumlu mu?

Merhaba kasamı değiştirmek istiyorum fakat aklıma takılan birkaç soru var. 1. Anakartım kasa bağlantıları ile uyumlu olup olmadığına nasıl emin olabilirim? 2. kasayı seçerken nelere dikkat etmeliyim? Anakartım: MSI A320M Pro-E Alacağım kasa ise: Dark Raider 3x12cm FRGB Fanlı, Tempered Glass...
  8. BaranK

R5 1600 sisteme 3200MHz RAM kullanılır mı?

Merhaba, işlemcim: Ryzen 5 1600 ve Max 2667MHz destekliyor. Anakartım: MSI A320M Pro-E ve anakartım da Max 3200MHz(OC) destekliyor. Kasam da şu an (1x8) 8 GB 3000MHz RAM takılı ve ben bu RAM'i BIOS ayarlarından 2933MHz de çalıştırmaya başladım. Artık 8 GB RAM yetmiyor ve 16 GB yapmayı...
  9. BaranK

Ram Frekans Hızı Düşük

Merhabalar CPU-Z programına bakınca ram frekans hızını bu şekilde gösteriyorum kullandığım ram: Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz DDR4 CL16 CMK8GX4M1D3000C16 Ram Anakartım: MSI A320M PRO-E Amd A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC) Anakart Değerler Normal mi normal değilse nasıl düzeltebilirim
  10. BaranK

Ryzen 5 5600G'li sistem nasıldır ?

Merhablar aşağıda ki linkte sistem belli bu sistem alınır mı? Taksitle almayı düşünüyorum. Sadece kafama takılan bir şey var RAM'ler CL18 bu herhangi bir sorun oluşturur mu tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler... Sinerji Newgen APU Ryzen 5 5600G 16GB 240GB SATA SSD Sinerji Newgen APU Ryzen...
  11. BaranK

i7 9700K sistem vs Ryzen 5 3600 sistem

15000 TL bütçem var
  12. BaranK

i7 9700K sistem vs Ryzen 5 3600 sistem

Merhabalar yarın yeni bir sistem alacağım fakat sistemimde ki iki ana parçaya karar veremedim yardımcı olabilir misiniz. 1. sistem Ekran Kartı: GTX 1660 Super veya GTX 1650 İşlemci: Ryzen 5 3600 Ram: 16 GB 3200 Mhz 2. Sistem Ekran Kartı: GTX 1660 Super veya GTX 1650 İşlemci: İntel İ7 9700K...
  13. BaranK

DENGESİZ GPU KULLANIMI

Arkadaşlar merhaba elimde ki ekran kartı Rx570 4GB VALORANT oynarken GPU kullanımı 100 oluyor ve birden 1 e düşüyor ardından tekrar 100 oluyor bunu hep tekrarlıyor oyunda 150 FPS rahat görüyor ama gene de kasma var PC ye reset attıktan sonra düzeliyor bu sorunu nasıl gider ?
  14. BaranK

2. El bilgisayar aldım sorunum var

Detaylı bir test için zamanımız yoktu
  15. BaranK

PC yi aldığım kişi aldığından beri temizlik yapmadığını söyledi
  16. BaranK

Arkadaşlar merhaba dün 2. El bir bilgisayar aldım ama birkaç sorun ile karşılaştım bilgisayara format attım ve ekran kartının driverini yükledim sonra masaüstünde pencere acarken, başlat menüsünü açarken kasmalar oluyor. Oyun testi yapmak istedik ve valorant yükledim ilk 5 dakika herhangi bir...
  17. BaranK

PC ÇALIŞIRKEN BİR ANDA GÖRÜNTÜ GİDİYOR

Merhaba, Bİlgisayarıma daha dün format attım ve ekran kartının driver kurulumunu yaptım ama sorun şu ki: PC yi açıyorum üstünden 30dk falan geçiyor ve bir şey ile uğraşırken ekran bir anda gidiyor ama kasa hala çalışır durumda. Fanlar dönüyor ama görüntü yok, format atmadan önce daha önce bu...
  18. BaranK

FORMAT FLAŞI TAKINCA BİOS DONMA SORUNU

Herkese İyi Günler Dilerim. Bilgisayarımda ki virüs şu: bilgisayarı açınca kendi kendine otomatik google chrome u açıyor ve bir siteye yönlendiriyor. Bu virüsten kurtulmak için format atmak istiyorum ama asıl sorun şu: Her şeyi hazırladım ve "Rufus" uygulamasından bir format flaşı hazırladım...
  19. BaranK

Çözüldü✓ Sıfırlama sonrası IMEI silinir mi?

Hocam e-devletten sorgulattım az önce, Marka/Model yazan kısımda Redmi Note 10S değil de başka bir telefon markası yazıyordu. Bu kaçak olduğuna dair bir işaret midir ?
  20. BaranK

Çözüldü✓ Sıfırlama sonrası IMEI silinir mi?

Telefonu aldığımda bir ay sonra IMEI süresinin biteceğine dair bir mesaj aldım. Bu konu hakkında telefonu satın aldığım yer ilen görüştüm ve Mağaza gelin tekrardan IMEI atacağız dediler. Üzgünüm belirtmeyi unutmuşum Cihazı bir 2. el satış mağazasından satın aldım 1656249414 Telefonu aldığımda...
Top Bottom