Arama sonuçları: *

1. K

Fareyi her gün şarj edersek ne olur?

BOOM. 💥💥 Bir şey olmaz hocam. Sadece hafta da 1 şarj yeterlidir, gündelik şarj gereksiz olur, 100>80>100 şeklinde pek bi fayda olmaz.
  2. K

XPG Valor Mesh alınır mı?

Kasa ne kadar güzel olsa da fanları bi tık vasatmış. Sesli bir şey istemiyorum.
  3. K

https://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/aerocool-graphite-3-x-argb-fanli-guclendirilmis-camli-usb-3-0-mid-tower-siyah-oyuncu-kasasi-ae-grpht.html Bu kasa var Atomic ile aynı gibi görünüşü farklı sadece
  4. K

hdmı ile sadece ses alma

Masaüstü>Sağ tık>Görüntü Ayarları>Çoklu Ekranlar>Sadece 1. veya 2.yi gösteri seçin.
  5. K

Yardım Glorious Model I içindeki madde?

Normal, lehim izi.
  6. K

Bende H1M Pro düşünüyordum SilverStone'nun fakat stok kalmamış yoksa bende midi tower alacaktım. Bi maaş yatsın bakalım eğer fiyatlar oynamazsa Atomic'e göz atarım hocam. Öyle abartı şeylerden çok sade sevdiğim için XPG'ye bakmıştımda hiçbir yerde inceleme vesaire yok sanki dün çıkmış kasa :D...
  7. K

Fan çerçevesinde ki argb düz değil de nokta nokta o bi tık rahatsız ediyor o kadar, biraz da tombul kasa :D 1721331754 Şimdi Zoko iyi midir? Atomic'de alabilirim ama boyut sıkıntısı var, ileri de belki sıkıntı yaşayabilirim yoksa kompakt daha iyi.
  8. K

Bunun psu'suz olanını alayım diyorum ama ön fan rgbsi çok kötü ya.
  9. K

Çok iyi bir sistem değil Ryzen 5 3600 ile RX 570 kullanıyorum, ekran kartını güncelleyeceğim. Zoko ile arasında ki fiyat farkından dolayı değer mi diye düşünüyorum. Phanteks bana da çok hoş geliyor.
  10. K

Marka logo yapıştırması kötü duruyor gibi hissetmiştim, aslında şuan alabilirim diye düşünüyorum, teşekkürler. Phanteks P360A için 300 TL farka değer mi peki
  11. K

Hocam bu kasayı çok beğenemedim nedense.
  12. K

İyi akşamlar dilerim. Bu kasayı incelerken gördüm ki neredeyse bu kasa hakkında hiç inceleme veya tanıtım yok, görünüş olarak gayet hoşuma gitti, sade ve şık, fan ve malzeme kalitesi iyiyse almak isterim yoksa P360a alacağım 300 TL farkla...
Top Bottom