Arama sonuçları: *

1. A

Gece yatmadan yemek yemenin erişkin boya etkisi var mı?

Anladım teşekkürler bence de genetiği iyi olan birisinin vitamini minerali vs. falan da yerindeyse geri kalanlar max 2-3 cm etkiliyor
  2. A

Boy uzamasına bakıyorsak vücuttan atılmadan ziyade insülinin çalıştığı süre önemli değil mi benim bildiğim kadarıyla yediğin şeyin karbonhidrat miktarına da bağlı olarak insülin bir şey yedikten 2 saat sonra bazal seviyeye iniyor. Tatlılarda bu süre daha mı fazla acaba?
  3. A

Tatlı yemekle atıyorum tuzlu bir şey yemek arasında ne fark var ki? Bildiğim kadarıyla insülinin yükselme ve düşme hızı bu iki türde de hemen hemen aynı
  4. A

Stres boy uzamasını etkiler mi?

Ne kadar etki eder sence?
  5. A

Eğer genetiğimde olan bu ise yapacak bir şey yok fakat genetiğimde uzunluk varsa da stres yüzünden olmadıysa endişelenirim. Stres erişkin boyu ne kadar etkiler bir fikrin var mı?
  6. A

Merhaba arkadaşlar. Ben 17 yaşındayım boyum ise 1.76. Ortaokul dönemim çok stresli geçti öyle ki bu durum o yaşlarda saçlarımda 3-5 beyaz telin çıkmasına dahi (bu genetik olabilir) sebebiyet verdi. Liseye geçince ise bu stres yok oldu. Sizce stres uzamayı ne kadar etkileyebilir? Büyüme plakları...
Top Bottom