Neler Yeni

Gece yatmadan yemek yemenin erişkin boya etkisi var mı?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,861
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Boy uzunluğunun çok büyük kısmı genetik ile ilgilidir ufak dokunuşlar ile boy uzatma yapabilirsin ama çok bişey beklememek lazım he gece yatmadan bişey yeme sakın hele ki tatlı kesinlikle yeme

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,844
İsim
ege erdem demirelli
Gec saatte yemek uyku kalitesini dusurur bu da hormonlarin salgilanmasini etkiler. Yani evet boy uzamasini kotu yonde etkiler.

atatatat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
atatatatat
Boy uzunluğunun çok büyük kısmı genetik ile ilgilidir ufak dokunuşlar ile boy uzatma yapabilirsin ama çok bişey beklememek lazım he gece yatmadan bişey yeme sakın hele ki tatlı kesinlikle yeme
1.5 saat önceden yemek zararlı olur mu acaba? Şuan tamamen bıraktım zaten ama geçmişte genelde yatmadan 1-2 saat önce yiyordum. Yediklerim de zaten sütlü tatlılardı sindirimi kolay olmaz mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve büyük çoğunluğu genetikse bu durumda o kadar fazla etkilemeyebilir zaten beslenmem uyku düzenim falan yerinde

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,861
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
1.5 saat önceden yemek zararlı olur mu acaba? Şuan tamamen bıraktım zaten ama geçmişte genelde yatmadan 1-2 saat önce yiyordum. Yediklerim de zaten sütlü tatlılardı sindirimi kolay olmaz mı?
Yatmadan 2 saat önce yemeği kesmeniz lazım sağlık açısından

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
astedasted
Tatlı yemekle atıyorum tuzlu bir şey yemek arasında ne fark var ki? Bildiğim kadarıyla insülinin yükselme ve düşme hızı bu iki türde de hemen hemen aynı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,861
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tatlı yemekle atıyorum tuzlu bir şey yemek arasında ne fark var ki? Bildiğim kadarıyla insülinin yükselme ve düşme hızı bu iki türde de hemen hemen aynı
Tatlıyı vücut çok zor atıyor en basit örnek veriyorum 45 kaloriye sahip şekerli bir içecek düşün bunu vücuttan atmak için 50 kalori yakman lazım bunu yakmak için de tempolu 5/5.5km hızla hafif yokuş yukarı 10dk yürümen lazım bu en basit örnek amaç kilo almak mı kilo vermek mi onu tespit etmek gerekiyor önce

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
astedasted
Tatlıyı vücut çok zor atıyor en basit örnek veriyorum 45 kaloriye sahip şekerli bir içecek düşün bunu vücuttan atmak için 50 kalori yakman lazım bunu yakmak için de tempolu 5/5.5km hızla hafif yokuş yukarı 10dk yürümen lazım bu en basit örnek amaç kilo almak mı kilo vermek mi onu tespit etmek gerekiyor önce
Boy uzamasına bakıyorsak vücuttan atılmadan ziyade insülinin çalıştığı süre önemli değil mi benim bildiğim kadarıyla yediğin şeyin karbonhidrat miktarına da bağlı olarak insülin bir şey yedikten 2 saat sonra bazal seviyeye iniyor. Tatlılarda bu süre daha mı fazla acaba?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,861
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Boy uzamasına bakıyorsak vücuttan atılmadan ziyade insülinin çalıştığı süre önemli değil mi benim bildiğim kadarıyla yediğin şeyin karbonhidrat miktarına da bağlı olarak insülin bir şey yedikten 2 saat sonra bazal seviyeye iniyor. Tatlılarda bu süre daha mı fazla acaba?
Boy uzunluğunun büyük çoğunluğu dediğim gibi genetik yeme içme çok bir etki yapmıyor kemik gelişimine katkıda bulunan ürünler biraz daha iyi ama öyle boy uzatıcı etkili bişey yok benim bildiğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
astedasted
Boy uzunluğunun büyük çoğunluğu dediğim gibi genetik yeme içme çok bir etki yapmıyor kemik gelişimine katkıda bulunan ürünler biraz daha iyi ama öyle boy uzatıcı etkili bişey yok benim bildiğim
Anladım teşekkürler bence de genetiği iyi olan birisinin vitamini minerali vs. falan da yerindeyse geri kalanlar max 2-3 cm etkiliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,420
Üyeler
149,915
Son üye
Syranicaas
Top Bottom