Arama sonuçları: *

1. A

Çözüldü✓ 30k-35k Arası bir bütçem var biraz daha çıkabilirim belki bi kasa istiyorum

Tamam teşekkür ederim önerdiğin sistem uzun süreli sorun çıkarmicak bir sisteme benzyor kesinlikle değerlendiricem çok sagol 1721743820 Teşekkür ederim💗 1721743916 Bir şey daha sorabilirmiyim bendeki işlemci fanını 8+8 rami ve ssdm2 yi yeni alacagim pc ye takarsam garanti bozulurmu yoksa her...
  2. A

Çözüldü✓ 30k-35k Arası bir bütçem var biraz daha çıkabilirim belki bi kasa istiyorum

13400f. 13. Nesilminoluyor ne olutor bende şuan i5 10400f islemci va ondan dahamı iyi
  3. A

Önerdiğin pcyi begendim ama ryzen tarafıno fazla bilmiyorum işlemcinin gücü hemen hemen hangi intel işlemcisine denk geliyor
  4. A

Tüm parçaları teker teker toplicak bilgim yok hazır kasa almak istiyorum 30-35 bütçe arası ne önerilebilir belki biraz daha çıkabilirim şuanda elimde kullanabilecegim 8+8 DDR4 ram 500gb M2 SSD. Ve bi tanede kaliteli islemci soğutucu var garantisi bitince ek olarak bunlarıda takabilirim
  5. A

Çözüldü✓ Pc eskidi içindeki parçaları yenilemek istiyorum hangi değişiklikleri yapmalıyım

Tamam knk sagol 30k civarı ye i bi sistem bakıcam kendime 1721739515 Tamam knk sağol kb
  6. A

Çözüldü✓ Pc eskidi içindeki parçaları yenilemek istiyorum hangi değişiklikleri yapmalıyım

İ510400f islemci ve Pro Pekiya sadece ekran kartı değistirsem rx7800 mesela şuanki işlemcim yeterli olurmu yoksa çokmu düşük kalır
  7. A

Düzenleme yaptım ilk başta ben yanlış yapmışım
  8. A

Sen soyleyene kadar yanlış yazdıgımı anlayamamışom kusura bakma 10400f yazdım sanıyodum 8+8 ram var x derken 64 kastedmemistim tamamen cahilligimden kaynaklanıyor kusura bakma
  9. A

Rx7800 çok iyi bir ekran kartı u çok iyi pekiya işlemci ve anakarta sorun çıkarırmı darboaz yaparmı veya anakart desteklermi 1721737809 Tamam anladım
  10. A

Demek istediğim benim anakartım şuanda 4060 ti flanda destekliyor daha yüksek bir ekran kartı almicaksam başka bir yararı varmı anakartın
  11. A

3060 veya rx6600 az kalmazmı birde anakartların ne farkı var sadece destekleyip desteklememesine göremi
  12. A

Rx7800 fps degeri olarak rtx serisine göre baya önde ama dlss faktörü biraz var virde rx ekran kartları ile kotu seyler duymustum ısınma problemi flan yüksek. İhtimal boş söylenti rx7800 ekran kartını nerden alabilirim peki markası farkedermi 25k olanıda var 15 k olanıda farkları nedir gb leride...
  13. A

Peki bu parçalardan önerin varmı bide anakart şuanlık yeterli olurmu yüksek güçte bir ekran kartı için yoksa değistirmem şartmı
  14. A

Pro H410M-B anakart i5 10400f işlemci 8+8 DDR4 Ram M2 ssd 500gb. Gtx 1650 süper ekran kartı var güncel oyunları oynayamıyorum ve gelecege dönük bir ekran kartı almak istiyorum 25k bütçem var biraz aşabilirimde sadece ekran kartı yeterli olurmu veya başka bir parça öneriniz flan varmı veya direkt...
Top Bottom