Arama sonuçları: *

1. V

RAMPAGE VE AERCOOL GÜÇ KAYNAKLARI NASILDIR?

İkiside alınmaz fsp ve highpower gibi marklara bak
  2. V

MSI MAG CORELIQUID 360R V2 vs MSI MAG CORELIQUID C360

Tam olarak bütçe nedir hocam benim önerim bu https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-arctic-liquid-freezer-ii-360-sivi-sogutma-fiyati,632833909.html 1721849880 veya bu var ama kronik varmı bilgim yok...
  3. V

Yardım 4500TL Altı Kasa Önerisi

İşlemci nedir hocam bazı işlemcilere sıvı soğutma ciddi para israfı
  4. V

TRAY İşlemci alınır mı AMD

Nasıl yok hocam siteye girince bile kutulu yada tray seçeneği var garanti için kim dediyse iyi sallamış
  5. V

Mesh olan modeli var r olan ama 6k :/ şahsen ben bir çok. Kaliteli markanın mesh olmayan kasasını kullandım dandik mesh kasa mesh olmayan kasadan iyidir mühendis falan hikaye görsel amaçlı yapılmış bir ürün sadece 1721848867 Mesh değil hocam her türlü ısı farkı olacaktır emin olabilirsin...
  6. V

Phantom Spirit için bu sıcaklıklar normal mi

Değil benim oda cehennem gibi ona rağmen 70 zor görüyorum hatta neredeyse hiç 1721848130 Bende de aynı işlemci var
  7. V

Şahsen ben velox yerine 320r alırım dikey fan yada 240mm sıvı soğutma takabiliyoraun önde zaten 3 fan var arkada egzoz üste 3 fan dikey 2 fan ekran kartının orayada 2 fan koyabiliyorsun bakmanı öneririm ama eksi yanı ön tardta toz filtresi yokmuş o bütçeye çıkacak olsam h5 flow rgb alırsım yasa...
  8. V

Var hocam güzel kasadır kendisi
  9. V

120 mm sıvı soğutma r5 7500f için yeterlimidir?

Para israfı yarı fiyata thermalright phantom spirit alabilir o sıvı soğutucunun da içinden geçer 1721847815 Thermalright phantom spirit al hocam yasa asaasin perless
  10. V

Hocam h5 flow mai mag 320r olabilir birde geçwn cuma incehesapta lianli lancool2 vardı çok iyi kasaydı bekle düşmezse üsttekilerden birini al 1721847709 Hava akışınıniyi olacağını sanmıyorum önü mesh değil
  11. V

Yardım Mai Mag 320r aldım sizce hata mı

Warcry vardı thermalright Phantom spirit aldım sığmadı değiştirecektim bahane oldu Normalde h5 flow istiyordum da fazla vermek istemedim Bu arada 2461 tl ye amazondan aldım
  12. V

İphone 13 satıp bilgisayar alınır mı?

İyiki satmadın hocam büyük hata yapardın zaten sistemin var ve bir aylık cihaz için o para az ucuz kurtardın boşver zaten pc varsa niye birdaha alacaksın ki
Top Bottom