Arama sonuçları: *

1. R

Öneri Cloud 3 Wireless alınır mı?

5 dakika önce cs2 de t base den ses kasıyordum o kulaklıkla kanka çok iyi kulaklık hem rahat hem mikrofonu iyi
  2. R

Fanların Konumu ve Sıcaklık Değerlerim Normal mi

evet doğru ekran kartı bu çok hoş duruyor indirimde yakalamıştım üstteki fanın yönlerini değiştirdim işlemci sıcaklığında bi değişlik olmadı ama ekran kartı sıcaklığı 3-4 derece düştü
  3. R

teşekkür ederim şu anlık yapabileceğim tek şey üstteki fanların yönünü değiştirmek olucak
  4. R

işlemcim ryzen 7 7800x3d üst taraftaki fanlar msi logosu aşağıya bakıcak şekilde plastik koruması aşağıya bakıyor 1724600732 senin mesajını sonradan gördüm kral
  5. R

benim görseldeki ikinci resim oluyor bazıları radyatörün önüne değil de arkasına koyuyor fanları ben de mi öyle yapmam lazım 1724600485 üstteki fanları ters çevirmem gerekiyor mu kasayı değiştiremem maalesef
  6. R

kasayı değiştiremem maalesef kasa üstündeki fanlar tam tersi mi olması lazım
  7. R

beyler amd ryzen 7800x3d soğutma

teşekkür ederim bu fan kurulumuyla ilgili bir çok video izledim biri öyle diyor biri böyle kafam karıştı bazıları radyatör ön taraftaysa fanları içe takıyor falan benimkisi önde hangisi daha sağlıklı acaba
  8. R

Beyler sıvı soğutmam 360 mm olduğu için radyatörü ön tarafa aşağıdaki şekilde yerleştirdim fanların konumu doğru mu hava akışı ne durumda bilgilendirseniz sevinirim oyun içi sıcaklık değerlerimi bırakıyorum
  9. R

beyler amd ryzen 7800x3d soğutma

Beyler hazır herkes burdayken fanlar bu şekilde doğru mu sıvı soğutma radyatörünü mecbur böyle taktım üst taraf 360mm desteklemiyor 1724599139 ryzen 7 7800x3d işlemci 4070 ti süper ekran kartı sıcaklıklarda bu şekilde
  10. R

gaming kablosuz kulaklık önerisi

Alırlar bence direkt mağazadan almışsın fişiyle götür
  11. R

Dinleseydin keşke beni çok memnunum
  12. R

R7 7800x3D sistemde CPU ve RAM ışığı yanıyor fakat görüntü gelmiyor

Senin konudan bağımsız sistemimiz birebir aynı nerdeyse ben de soğutma olarak MSI MAG CORELIQUID M360 360 mm Sıvı İşlemci Soğutucusu var sistem boşta 50 55 oyunlarda 65 civarı bu kadar kalite farkı olacağını sanmıyorum soğutucu olarak termal macunda yeni zaten benim niye yüksek bu kadar
  13. R

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

benim ihtiyacım vardı diye aldım millet ssd manyağı ama orası ayrı iyi fiyat mıydı sence aldık ama
  14. R

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

https://www.incehesap.com/kingston-kc3000-skc3000d-2048g-2tb-pcie-nvme-m-2-ssd-disk-fiyati-54424/ bunu kaçırsaydım çok üzülürdüm çektim hemen baya iyi fiyattı anında tükendi
  15. R

Ben de almadan önce baktım o videoya tamamen boş yorum yapmış videonun altındaki yorumları oku kanka anlarsın adam ses ayarı yapmasını bilmiyor
  16. R

Benim de bassla işim olmadığı için direkt çektim çok rahat işini görücektir
  17. R

Geçen gün teknosadan indirimden hyperx cloud 3 wireless aldım Başka kulaklığa bakmana gerek yok şarjı en çok giden kulaklık Mikrofon kalitesi mükemmel kusursuz Ses seviyesi yeterli full de kullanmaya gerek yok zaten Rahatlık bakımından çok iyi Bas konusunda eksikliği var Alırsan pişman...
  18. R

Xbox Wireless Controller Siyah ve Beyaz 2.369,00 TL

İtopyadan alıcam alamıyorum kart bilgilerimi giriyorum ödemeye basıyorum taksit sayısını seciniz diyor öyle bi secenek yok ki 1724429469 Kart bilgilerini manuel girmek gerekiyormuş bisey daha öğrenmis olduk
  19. R

Yardım Monitörümde 2 tane ölü piksel var değişim etmelimiyim ?

tecrübe etmiş olduk benim ki çok ufak aşağıda zaten böyle mecbur kullanıcam ders olmuş oldu 3 sene garantisi var
Top Bottom