Arama sonuçları: *

1. I

Vatandan aldığım hazır sistemde görüntü gelmiyor

Tamamdır çözüldü hocam
  2. I

Bios sıfırlamak garantiye zarar vermez dimi 1727601114 Madem öyle diğer kasamda açılması lazımdı
  3. I

Yeni sistemi display yoluyla ekrana bağladığımda ilk açılışta görüntü gelmişti biosdan expo açıp kapatmıştım. İkinci açtığımda sinyal yok hatasını aldım ve diğer 1060 lı kasamda denedim yine çalışmadı. HDMI ile denedim yine çalışmadı. Laptoptan HDMI ile monitöre bağlanılıyor ama iki kasayla...
  4. I

Yardım Yeni kasa aldım görüntü gelmiyor

Denedim olmuyor hdmi kablosu soktum oluyor büyük ihtimalle monitörün display portu bozuldu
  5. I

Evet Kasanın arkasındaki ekran kartına
  6. I

yeni Kasayı ilk taktığımda görüntü vardı fakat aradan bir kaç saat geçti görüntü gelmedi eski kasayla denedim onda da görüntü gelmedi yardım edin lütfen
  7. I

Yardım Yeni aldığım sistemde görüntü gelmiyor

Arkadaşlar şu vatandaki 4070s sistemi aldım ilk iki çalıştırmada görüntü monitöre gelmişti fakat win kuracağım için birkaç saat sonra tekrar açtım bu sefer display port sinyal yok hatası alıyorum yardım pls
  8. I

7500f e takacağım soğutucu

Teşekkürler tekrardan
  9. I

Hocam youtube dan kasanın videolarına şimdi baktım da üst kısımdaki aralık fazla çarpmaz büyük ihtimalle ama üstte fan koyamam sanırım birde sen bakabilir misin rica etsem
  10. I

Fanı üste çeksem işe yarar mı
  11. I

https://www.vatanbilgisayar.com/lexar-thor-16gb-2x8gb-u-dimm-ddr5-6000mhz-xmp-cl38-1-35v-dual-pc-ram.html Bu low mu
  12. I

Alacağım soğutucu ramlere değer mi

Eyw hocam
  13. I

Thermaltake s200g
  14. I

Risk oluşturmaz değil mi çünkü burst assassin almak yerine assassin king de alabilirim
  15. I

Anakartım gigabyte b650 s2h thermalright burst assassin almak istiyorum ramlere değme yapar mı
  16. I

Anakartım gigabyte b650 s2h thermalright burst assassin alırsam ramlere değer mi değerse iade edebilir miyim
  17. I

Sistem oldu gibi he ne dersiniz

Hocam öncelikle çok şık gözüküyor emeğinize sağlık. Fanların ve işlemci soğutucusunun linkini atabilir misin
  18. I

40k bütçeye iphone kaç alınır

Kaçak 24 ultra al
  19. I

🔥İndirim Ryzen 5 7500F RTX 4070 Super sistem 36.999 TL 🔥🔥

Telefondan sipariş ettim
Top Bottom