Arama sonuçları: *

• Users: fgoren
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. fgoren

Yardım 10.000 TL telefon tavsiyesi

arkadaşlar daha düşük fiyatlı da olabilir biraz daha yüskek fiyatlı da olabilir ama ekranı güzel olan ve takılma yapmayacak güzel bir telefon ihtiyacım var sadece sosyal medya ve video izlemek için vs. kullanıyorum kamerası çok çok önemli değil dediğim gibi takılma yapmasın yeterli ve bi kaç...
  2. fgoren

Samsung 24” 144hz 4ms VA panel curved monitör 2500₺ (nays ile 2250₺)

Monitör linki fiyat olarak uygun lenovo g24-20ye göre 1000₺ üzerinde bir fiyat avantajı var
  3. fgoren

Acer Nitro 5 AN515-46 Ryzen 7 6800h RTX 3060(140w+mux switch) 32GB ddr5

Geçtiğimiz günlerde 12700h versiyonunu alıp sonrasında iptal etmiştim ürünü ama bunda ddr5 32gb ram var bence ondan daha iyidir seçim sizin. İşlemci olarak bi tık daha düşük kalıyor 12700h dan. Ben aldım bi tane şuan acil ihtiyacım da var Satıcı teknorya vodafone yanımda üzerinden satıyor...
  4. fgoren

Monster aryond a32 v1.1 alınır mı ?

Sizce bu monitör alınır mı 2k 165hz laptopa bağlayıp kullanacağım ileride belki 12400f 3060 sistem alırım onu bağlarım İncelemelerini izlediğimde ölü piksel garantisi var zaten ışık sızması problemi de yokmuş ghosting de az deniliyor ama bilmiyorum ne kadar doğru. Kullanan veya deneyimleyen...
  5. fgoren

Yardım Acer aspire 7 ram yükseltme

Arkadaşlar yeni bi laptop aldım oyun ve çizim için kullanıcam acer aspire 715-51g model İçerisinde bulunan ram özelliklerine baktığımda ddr4 3200mhz cl19 micron ram olduğunu görüyorum. Farklı marka model hatta farklı cl değerine sahip tam taktığımda sorun olur mu sormak istedim internette cl19...
  6. fgoren

Yardım Zio fabric gıcırtı sorunu

Arkadaşlar merhaba ben geçen hafta zio fabric model koltuğu satın aldım ama sorun yaşıyorum. Koltuğu birkaç gün önce teslim aldım ve sallanma mekanizması kilitliyken bir gıcırtı sesi geliyor. Bir de sağa sola ufak bi sallanıyor benim ürünüm mü hatalı yoksa herkeste böyle mi? Benim çok siniriöi...
  7. fgoren

Öneri Oyuncu koltuğu hangisini almalıyım ?

2 seçenek arasında kaldım sizce hangisi daha mantıklı ? Hawk model 3d kolçak ile Zio ise 2d kolçak ile geliyormuş tek fark bu diye biliyorum. Daha iyi seçenekler varsa önerebilir misiniz? Deri istemiyorum bir süre sonra dökülmeye başlıyor çünkü uzun süre kullanmak istiyorum. Hawk fab v5 2599₺...
  8. fgoren

Yardım (RAM) Sliconpower xpower mi kingston fury beast mi

Arkadaşlar merhaba, ram alacağım da yardım istiyorum kararsız kaldım fiyat farkı çok önemli değil sıfır alırsam taksit yaparım benim için daha iyi olur aslında. Bir de xpg spectrix d60g düşünüyorum sıfır fiyatı 700₺ 1x8 cl16 Başka önerileriniz de varsa bekliyorum. Kingston: 850₺ ikinci el daha...
  9. fgoren

PNY Rtx 3060 7.561₺ !

n11 de dfs bilgisayar satıcısından 3060 piyasanın 1000 ₺ altında yaklaşık. almayı düşünen varsa bakabilir. limit olsa ben de alacağım bi tane ama işte… Link...
  10. fgoren

MSİ B560M—A PRO lga1200 1119₺ !

5600 almak yerine bu anakart + 11400F alacağım ben de şimdi. 1300-1600₺ arası piyasa fiyatı var arayışı olan varsa bi baksın derim. satıcıyı ilk defa gördüm ama amazon güvencesi var sonuçta Link; https://www.amazon.com.tr/dp/B08X7BZK78?m=ANDH50AYUIRIC&tag=epey-21&th=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1
  11. fgoren

intel i3 10105F işlemci yükseltme

foruma özel sistemi aldım işlemci yükseltmeyi düşünüyorum asus prime b410 m-a 2933mhz anakart var 3600x kullanıyordum upgrade için hangi işlemciyi tavsiye edersiniz eşdeğer performansta 11400 gibi
  12. fgoren

Asus Tuf K3 Gaming klavye

Asus Tuf K3 klavyeyi abdullah reisin de önerisiyle aldım. eski klavyem sık sık sorun çıkardığı için değiştirmeyi düşünüyordum fakt bu kadar kalite farkının olacağını hiç düşünmemiştim. aslında asus almayı düşünmüyordum ama gerçekten kalitenin kokusunu alıyorsunuz. klavyenin basış hissiyatı ve...
  13. fgoren

Ekran kartından kazık yermiyim

Arkadaşlar letgoda bir ilan gördüm ve takas teklif ettim kendi kıllandığım xfx tx5600xt thicc II pro ile fotoğrafını koyduğum kapalı kutu kart takas edilir mi sizce (+1300 teklif ettim) kutusunu bile açmamış 11 eylül 2020 faturalı ve 3 yıl garantili imiş benim kartım da 2 yıl (-6 ay)...
  14. fgoren

Görüntü gitti

Yeni topladığım sistemde b450m pro m2 max anakart var, bilgisayarı ilk açtığımda bir sayfa geldi ve birkaç satır yazı vardı ben de biosa girmek için f2ye bastım ondan sonra görüntü gitti ve bilgisayarı açtığımda artık görüntü gelimiyor ssd de windows kuruluydu başka disk yok şuan sistemde sorun...
  15. fgoren

3000TL LAPTOP

kardeşim için 3000 civarında laptop lazım, ödev falan yapmak için. ara sıra PUBG mobile oynuyor. önerilerinizi bekliyorum, herkese teşekkürler.
  16. fgoren

Aquaris 5AN

sistem linki şuan için buna ayarlı bir bütce oluşturdum sadece anakarta para yatırabilirim sizce bu anakart yeterli olur mu ileride upgrade yaparım şimdilik bu özellikler işimi görür diye düşünüyorum sizin yorumunuz nedir. Elimde 1 tane sata 3 2.5 inç ssd var onun için ssd seçmedim.
Top Bottom