Neler Yeni

PNY Rtx 3060 7.561₺ !

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Bu fiyattı zaten bi kaç gündür

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öyle mi ben görmedim ve açılan konulara baktım görmeyince konusunu açayım dedim

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ

CWBozoK

80+
OEM ürün kutusuz ne demek arkadaşlar! Kutusuna ne olmuş? 2.el mi acaba diyeceğim ama öyle bir ibare yok. Bir ekran kartı neden kutusuz satılsın ki? Sebebini bilen var mı?
Şu şekilde satıcı notu var: "12GB efendim. Sıfır, bandrollü jelatininde, faturalı ve iki yıl garantili." Ama yine de insanın aklına bir sürü soru geliyor işte.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
OEM ürün kutusuz ne demek arkadaşlar! Kutusuna ne olmuş? 2.el mi acaba diyeceğim ama öyle bir ibare yok. Bir ekran kartı neden kutusuz satılsın ki? Sebebini bilen var mı?
Şu şekilde satıcı notu var: "12GB efendim. Sıfır, bandrollü jelatininde, faturalı ve iki yıl garantili." Ama yine de insanın aklına bir sürü soru geliyor işte.
bende bunu merak edıyorum

Can...

80+ Platinum
Hem Oem ekran kartı ne zamandan beri var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem Oem ekran kartı ne zamandan beri var
Oem var da kutusuzu kastediyorum

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Yurtdışında satılmayan oem bilgisayarların içinden çıkan kart. Türkiye Garantili midir bilmiyorum. Ama o kartın 3 yıl garantisi var normalde, hatta globalde 4 yıl. Distribütörler toplu almış aynı seri kartları nasıl 2 yıl garanti veriyorlar bilmiyorum. Ben olsam almazdım

Kyuzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Nurullah Özdemir
Hocam geçen sene inventustan hazır sistem alırken demonte olarak ayrı ayrı kendi kutularında gönderir misiniz kutuları hoşuma gidiyor vs demiştim.. OEM olarak aldığımız ürünler ya toplu kolilerde gelir ya da ayrı ayrı kutulu gelir ama kutularını imha ederiz çünkü anlaşmamız böyle demişlerdi. kesinlikle kutularını kutulu satamayız demişlerdi. Yani bu DFS bilgisayar da ekran kartı üreticilerinden biraz daha uygun fiyatlı olduğu için hazır sistemde kullanacakmış gibi OEM olarak alıp tekli satıyor galiba.

lyrianswx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Poyraz Bulut
n11 de dfs bilgisayar satıcısından 3060 piyasanın 1000 ₺ altında yaklaşık. almayı düşünen varsa bakabilir. limit olsa ben de alacağım bi tane ama işte…

Link;
7600 TL bile olsa verilmez onun yerine 6600xt alınması daha mantıklı çok daha performanslı ve ucuz "tavsiye"

CWBozoK

80+
7600 TL bile olsa verilmez onun yerine 6600xt alınması daha mantıklı çok daha performanslı ve ucuz "tavsiye"
Performans olarak dediğin doğru olabilir ama şahsım adına konuşuyorum kişisel düşüncem alacağım ürünün bana hem performans hem de yazılım olarak güven vermesi gerekiyor. Amd ekran kartlarında sorunlar bir şekilde yakanı bırakmıyor. Tabi bu kişilerin düşüncelerine göre değişebilir. Ben böyle düşünüyorum.

lyrianswx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Poyraz Bulut
Performans olarak dediğin doğru olabilir ama şahsım adına konuşuyorum kişisel düşüncem alacağım ürünün bana hem performans hem de yazılım olarak güven vermesi gerekiyor. Amd ekran kartlarında sorunlar bir şekilde yakanı bırakmıyor. Tabi bu kişilerin düşüncelerine göre değişebilir. Ben böyle düşünüyorum.
Crackli oyun oynamadigin sürece bir sorun olmaz haklısın Nvidia ya göre yazılımı biraz daha narin ama dediğim gibi crackli oyun dışı sorun yapmaz bide 6600xt ekran kartı son teknolojilere sahip bir kart yani eski rx550 gibi kartlar gibi driver sorunu yapmaz en son çıkan driverlari kullanırsan

Top Bottom