Arama sonuçları: *

1. Y

Sistemim kaç tl eder?

Anakart: MSI MAG B550 Tomahawk (1 yıl garantisi bulunuyor) RAM: Corsair Vengeance CL 16 8x2 16 GB 3200MHz (garantisi yok) PSU: High Power 750W performance gd series Gold Plus (3 yıl garantisi bulunuyor) İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X (garantisi yok) Ekran kartı: RTX 3070 Noctua Edition 8 GB (5 ay...
  2. Y

mediamarkt 4000tl ye corsair rm750e modeli psu alınır mı?

selam , 3 ile 4 bin tl arasında, tam modüler 650w,750w psu arıyorum bu 3 model arasında kaldım https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_corsair-rme-rm750e-750-watt-80-gold-pcie-50-tam-moduler-120mm-fanli-guc-kaynagi-cp-9020262-eu-1235350.html...
  3. Y

İncehesap CharmQuell hazır sistem alınır mı? RTX 4060, i5-12400F

benim bahtsızlığıma akşam görüp uyumuştum sabah uyandığımdada stoğun bittiğini gördüm :confused:
  4. Y

İncehesap CharmQuell hazır sistem alınır mı? RTX 4060, i5-12400F

neden alınmaz hocam bende almayı düşünüyorumda ekran kartını windforceden pny'e ramleride kingston a çevirmeyi düşünüyorum kasayıda bitfenix musiacaya çevireceğim
  5. Y

Çözüldü✓ Sizce bu kasa alınabilir mi?

Hocam yakın bi sistemi daha ucuza görünce atayım dedim sıfır alırsam ekipmana para kalmıyor
  6. Y

bu kasanın fiyatı 15.000tl (ekran kartı 3070 yükseltilebilir mi?)bunlar alınabilir mi? Fiyatı 17000tl
  7. Y

Tamamdır teşekkurler
  8. Y

Ya kusura bakma çok soru soruyorum,hazır sistem alındım diyelim ekran kartınıda satıp farklı bir şey aldım diyelim garanti kapsamı tüm kasa için mi yoksa teker teker tüm parçaların ayrı garantisi mi var.bütçeyi çok zorlarsam belki 21.000 yapabilirim Cevaplarınız için teşekkurler .
  9. Y

Evet,kasa istiyorum
  10. Y

Peki önerebileceğiniz ikinci el veya sıfır pc var mı? (Bütce max 20k)
  11. Y

Öncelikle selamlar , şuan elimde bulunan lenovo ideapad 330 laptobunu değiştirmeyi düşünüyorum.Karşıma bu kasa çıktı bende bu işlerden çok anlamadığımdan buraya sorayım dedim.örneğin bu kasaya ileride 3070 takılabilir mi? .Kasanın fiyatı 16.500tl
  12. Y

Noctua NH-D15S Soğutucu alınır mı

teşekkürler
  13. Y

Noctua NH-D15S Soğutucu alınır mı

hocam selamlar bende 2. el almak istiyorumda sahibindende çok az gezince sanki ilanların çoğu dolandırıcıymış gibi geliyor ilanların çoğunun açıklaması ve fotoğrafları neredeyse aynı bu beni çok işkillendirdide.sizce param güvende ile alsam bir sıkıntı çıkar mı?
Top Bottom