Arama sonuçları: *

1. FatihCevik

kredi kartı borcunu taksidini erken ödeme

Ödeyebilirsin ama hepsini kapatacaksan öde, eğer borcu kapatmıyorsan iki kere ödeme yaparsın çünkü hesap kesim tarihinden sonra tekrar ödeme isteyecek senden.
  2. FatihCevik

Ne tarz giyinebilirim

Old Money stiline geçtim ben gayet şık duruyor dışarıda, tavsiye ederim eğer yaşın 20 ve üstüyse.
  3. FatihCevik

Versace Eros mu ? Armoni stronger with you mu ?

İndirimde aldım ben de JPG Elixir'i inanılmaz iyi bir flanker olmuş cidden kalıcılık, yayılım muazzam. En iyi JPG Le Male serisi parfümü bence.
  4. FatihCevik

Hangi parfümü almalıyım?

Üçü arasından Stronger With You ama ben Azzaro Wanted By Night'ı öneririm. Kendisini çok belli eden bir parfüm. Club parfümü diye de geçer. https://www.boyner.com.tr/azzaro-wanted-by-night-edp-100-ml-erkek-parfum-p-775844
  5. FatihCevik

Öneri Apple Macbook Air M1 vs Apple iPad Pro 11”

Evde oyun bilgisayarım var iPad veya Macbook’u tamamen eğlence amaçlı kullanacağım. Film izlemek, internette takılmak, iş yerine götürüp orada vakit geçirmek, basit sunum hazırlamak vs gibi M1 işlemcili Macbook mu? M2 işlemcili iPad mi?
  6. FatihCevik

🔥İndirim Pegasus Yurtiçi Uçuslar 449₺/ Yurtdışı Uçuşlar 9€+Vergi!

İstanbul. Şu an ucuza bulman pek mümkün değil gibi tükenmiştir. Kampanya başlar başlamaz aldım.
  7. FatihCevik

Biletler hemen tükeniyor sınırlı sayıda oldukları için. Kendi sitesinden alıyorum.
  8. FatihCevik

Milano'ya git gel 1600 TL'ye bilet aldım bedava.
  9. FatihCevik

Airpods pro 2.nesil alinir mi

5 aydır kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. IOS 17 ile birlikte birkaç özellik eklendi daha güzel oldu.
  10. FatihCevik

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi Grubu (Bayern-United-Copenhagen-Galatasaray)

Abidal elini s be adam.
  11. FatihCevik

🚨 ÇALIŞMA SAATLERİ 8'DEN 6'YA DÜŞEBİLİR!

Özel sektördeyim uçuş harekat memuruyum bu hafta günlük 4.9 saat ortalaması ile çalışıyorum, en yoğun olduğum zaman da günlük 6.8 saat ortalaması ile çalışıyorum.
  12. FatihCevik

Bitcoin mi yoksa altın almak mı mantıklı ?

Bitcoini uzun yillar elinde tutanlar daha zarar etmediler.
  13. FatihCevik

CS:GO bot atılmıyor.

mp_restartgame 1 yazarak tekrar dene.
  14. FatihCevik

CS:GO bot atılmıyor.

mp_autoteambalance 0 mp_limitteams 0 Bunları yaz tekrar dene.
  15. FatihCevik

TOGG FİYATI BELLİ OLDU!!!

Resmi sitesinden görüntü atayım bende.
  16. FatihCevik

Yardım Xiaomi kullanıcıları bakar mısınız?

Batarya bölümünde aşağıda bende çıkıyor ama sende neden yok bir fikrim yok.
  17. FatihCevik

BYBASICMAN Güvenilir Mi?

Güvenilir birçok kez alışveriş yaptım. İstanbul'da oturuyorsan mağazasına da gidebilirsin.
  18. FatihCevik

❌İndirim Bitti! 🔥Derbiyi ücretsiz izlemek istenler buraya! (Akbank beIN Connect kampanyası)

Herkeste çıkmıyor hocam tanıdıklarından deneyebilirsin. Yenileme olacağını düşünmüyorum kartla almıyoruz çünkü kod girip alıyoruz. En fazla maçtan sonra iptal edersin garanti olsun diye. Hesabın olması yeterli.
  19. FatihCevik

❌İndirim Bitti! 🔥Derbiyi ücretsiz izlemek istenler buraya! (Akbank beIN Connect kampanyası)

Link: https://www.akbank.com/tr-tr/genel/icerik/sayfalar/beinconnect-kampanyasi.aspx?fbclid=IwAR1P_a2ZjscvbhJCYdW0CPfrVTfybQFY53K_fUVSdabj7hCSvHovEjrHvFE Akbank keşfete giriyorsunuz, kampanyalara gelin orada tüm kampanyalar kısmından bulabilirsiniz. Bein Connect'e üye olup paketlerim kısmından...
Top Bottom