Arama sonuçları: *

1. K

Oyunda Alt Tab Attıgımda Görüntü Donuyor ve reset atmadan düzelmiyor

Youtube valorant alt tab atınca pc donuyor yaz videoyu izle ben çözdüm
  2. K

Bilgisayar donup fare kendi kendine hareket ediyor ve dıt dıt sesleri geliyor

Sorunu çözdüm 2 aydır böyle sorun var sorun sistemle ilgili değil 3060ti ve r5 5600 kullanıyorum baya valorant oyuncusunda varmış bu hata valorant dosya konumunu açtıktan sonra birkaç tane dosyaya tam ekran iyileştirmeleri devre dışı bırak diyince sorun geçiyor
  3. K

alt tabsonrası görüntü takılıyor hcbr şekilde işlem yapmıyor mouse hareket ediyo

Aynısı bende de var ve hep valorantda oluyor çözüm buldunmu
  4. K

Bilgisayar donup fare kendi kendine hareket ediyor ve dıt dıt sesleri geliyor

Merhaba, bilgisayarımda bir süredir sorun var. Sorun şu bilgisayar masaüstüne gelince bazen donuyor ve mouse kendi kendine hareket ediyor ve dıt dıt dıt sesleri geliyor kasadan kapatmak zorunda kalıyorum. Bu sorun sadece valorantda alt ta atınca oluyor. Bu sorunun çözümü nedir?
  5. K

Razer DeathAdder v2 pro şarh kablosu bozuldu

Merhaba, Razer DeathAdder v2 pro şarj kablosu bozuldu. Şarj edemiyorum kablolu da oynayamıyorum.Razer turkiye destek sitesi yok. Kablo hiçbir yerde satılmıyor. Normal şarj kablolarıda olmuyor o mouseye. Ne yapabilirim fikir verirseniz sevinirim.
Top Bottom