Neler Yeni

Oyunda Alt Tab Attıgımda Görüntü Donuyor ve reset atmadan düzelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökdeniz
Oyunda Alt Tab Attıgımda Görüntü Donuyor ve reset atmadan düzelmiyor ama şöyle diyeyim arkadaş discorddaki sesler oyundaki silah sıkma sesleri vs geliyor sadece valorant oynuyorum ekran kartından olabilecegini söylediler 40 dakika funmark 8x msa da funmarkt yaptım ne görüntü kesme nede farklı bi sorun oldu neyden olabilir acaba oyundayken elim alt taba gittigi gibi pc donuyor işlem yapmıyor mouse falan hareket ediyor reset atıyorum düzeliyor Temiz format atıldı aynı sorun mevcut son 1 aydır yapmaya başladı bu sorunu ssd'dendir diye ssd'yi sıfır aldım yine aynı sorun
i5 7400
16 gb 3600 mhz ram
gtx 1660 ti msı twin forzr7
550 w 80 plus psu
h110 anakart
xpg 512 gb m2 ssd sıfır 10 günlük

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Fazlı Dogan
Oyunda Alt Tab Attıgımda Görüntü Donuyor ve reset atmadan düzelmiyor ama şöyle diyeyim arkadaş discorddaki sesler oyundaki silah sıkma sesleri vs geliyor sadece valorant oynuyorum ekran kartından olabilecegini söylediler 40 dakika funmark 8x msa da funmarkt yaptım ne görüntü kesme nede farklı bi sorun oldu neyden olabilir acaba oyundayken elim alt taba gittigi gibi pc donuyor işlem yapmıyor mouse falan hareket ediyor reset atıyorum düzeliyor Temiz format atıldı aynı sorun mevcut son 1 aydır yapmaya başladı bu sorunu ssd'dendir diye ssd'yi sıfır aldım yine aynı sorun
i5 7400
16 gb 3600 mhz ram
550 w 80 plus psu

h110 anakart
oyun çozunurlugun ile bilgisayar çozunurlugunu aynı cozunurluge getir eger düzelmessse nvdia ayarlında bi ayar vardı ayarları sıfırla düzelir

kartll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kartal
i5 7400
16 gb 3600 mhz ram
550 w 80 plus psu

h110 anakart
Youtube valorant alt tab atınca pc donuyor yaz videoyu izle ben çözdüm

Top Bottom