Arama sonuçları: *

1. M

Beyler Kız Mevzusu Tavsiyenize ihtiyacım var

bu çocuğu dövmeden içim rahat etmez benim reis aile konusu çok ayrı 1722195681 anca ben bu çocuğu döversem konu aileye gider reis başka şekilde gitmez
  2. M

eyvallah reis adamsın düşündüğün için sağol ama kendimi rezil etmeme gerek yok böyle yaparak başka türlüde çözebiliriz
  3. M

dediğin gibi olursada çocuğa çok bi zarar gelceğini düşünmüyorum ben reşit bile değil zaten, bana göre şuan yapabilceğim hiçbir seçeneğim yok kafamda kurduğum senaryo şuan ben bu çocukla kavga edicem dayağımı yiyip si*tir olup gidicem, düşüncem bu yönde 1722192786 en fazla benden büyük bi...
  4. M

bende aileyle sorunun çok çözülceğini düşünmüyorum benim aklımda tek bişey var şuan tahmin edebilmişsinizdir
  5. M

+18 değil maalesef 1 yaş büyük sadece
  6. M

çocuk rahatsız etti benim kızda engeli bastı bu kadar 1722191245 tek destek veren sensin reis valla sağol diğerleri yanlış anladı biraz 1722191246 tek destek veren sensin reis valla sağol diğerleri yanlış anladı biraz
  7. M

benim kız siklemedi hiç doğrusu engeli bastı annesiyle babasına olanları anlattı onlarda siklemedi sonrasındada cocukla bidahada muhattap olmadı
  8. M

kız kendine düşeni yaptı zaten engelledi çocuğu, konuşma işini abarttığı zaman bidaha konuşmamasını söyledi ve engelledi
  9. M

izmirde yaşıyorum
  10. M

kız zaten o fotoğraf olayından sonra engelledi benim zoruma giden hala instagramdan benim kıza karşı göndermeli şeyler paylaşması irrite ediyor açıkçası 1722190477 benim kız yapılması gerekeni fotoğraf olayından sonra yaptı zaten engelledi
  11. M

en son çare olarak dediğini yaptırabilirim ama kendim çözmek istiyorum bu işi korkak gibi çocuğun gözü önümde manitama yavşaması inanın sinirimi bozuyo benide anlayın lütfen
  12. M

ailesine defalarca kez anlattı ailesi hiç bi şekilde ciddiye almadı kuzen oldukları için çocugun öyle bişey düşünceğini düşünmüyolar
  13. M

Selamın Aleyküm beyler 16 yaşındayım 1 senedir bi sevgilim var, sevgiliminde bi kuzeni var kuzeni benimkinden hoşlanıyo 2-3 aydır kuzen oldukları için ne zaman aileler bir araya gelse bunlar karşılaşıyolar ve çocuk benden fiziksel olarak üstün dövebilceğim şekilde değil yani yaşıda büyük zaten...
Top Bottom