Neler Yeni

Beyler Kız Mevzusu Tavsiyenize ihtiyacım var

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Evren
Selamın Aleyküm beyler 16 yaşındayım 1 senedir bi sevgilim var, sevgiliminde bi kuzeni var kuzeni benimkinden hoşlanıyo 2-3 aydır kuzen oldukları için ne zaman aileler bir araya gelse bunlar karşılaşıyolar ve çocuk benden fiziksel olarak üstün dövebilceğim şekilde değil yani yaşıda büyük zaten, çocukta benimkiyle sürekli konuşmaya çalışıyomuş benimki yüz vermemesine rağmen çocuk her seferinde devam ediyomuş bunun üstüne instagramdan benimkine değişik değişik kendi fotoğraflarınıda atıyomuş bildiğiniz sarkıyo yani, çocuğun çevresi genel olarak geniş o tür bi ortamı var benimde bu konularda yanımda olucak fazla bi çevrem yok abilerim vs. çocuk yani çevre konusunda benden üstün, ikimizde aynı takımın taraftarıyız ve yakın bi zamanda lig başlıyo tribünde illaki denk düşücez ***** gibi yavşamasını izlemek elimden bişey gelmemesi gerçekten çok zoruma gidiyo, bişey yapmam lazım ne yapıcağımı bilmiyorum yaşı büyük abilerim yardımcı olursa tavsiyede bulunursa mutlu olurum teşekkürler.

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
chade
ailesine defalarca kez anlattı ailesi hiç bi şekilde ciddiye almadı kuzen oldukları için çocugun öyle bişey düşünceğini düşünmüyolar
fotoğraflar vs atıyor demişsin. kanıt olarak göstersin, taciz ediyor desin. o zaman ailesi ciddiye alır.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Ertuğrul Bolat
ailesine defalarca kez anlattı ailesi hiç bi şekilde ciddiye almadı kuzen oldukları için çocugun öyle bişey düşünceğini düşünmüyolar
sürekli resim attığını rahatsız ettiğini söylesin hatta çocuğun anne babasına durumu anlatsın.

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Ahmet
Baş başa konuş dostum bu kız benim kız arkadaşım o da bende rahatsız oluyoruz falan kavgaya sebebiyet vermeyecek şekilde kibarca söyle esas olay kız arkadaşında bitiyor kız arkadaşın istemiyorsa engeller veya ona beni rahatsız etme benim erkek arkadaşım var demesi lazım zaten daha çok zamanın var ilerde ne olacağını bilemezsin fazla takma sen düzgünce konuş kız eğer seni desteklemezse ona istemiyorum falan demezse senin yapabileceğin bir şey yok arkadaşlarımın da kız mevzusu oldu hiçbirine değmedi şu anda tanıdığım öyle mevzusu olan varsa hepsi ayrılalı çok oldu takılacak bir şey değil merak etme ilerde bakış açın falan değişecek zaten kız zaten seni istiyorsa yapması gerekeni yapar seni de zora sokmaz ileride illa farklı insanlar karşına çıkacak

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Evren
sürekli resim attığını rahatsız ettiğini söylesin hatta çocuğun anne babasına durumu anlatsın.
en son çare olarak dediğini yaptırabilirim ama kendim çözmek istiyorum bu işi korkak gibi çocuğun gözü önümde manitama yavşaması inanın sinirimi bozuyo benide anlayın lütfen

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ad
O kız ve aileyle direkt iletişimi kes bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Evren
Baş başa konuş dostum bu kız benim kız arkadaşım o da bende rahatsız oluyoruz falan kavgaya sebebiyet vermeyecek şekilde kibarca söyle esas olay kız arkadaşında bitiyor kız arkadaşın istemiyorsa engeller veya ona beni rahatsız etme benim erkek arkadaşım var demesi lazım zaten daha çok zamanın var ilerde ne olacağını bilemezsin fazla takma sen düzgünce konuş kız eğer seni desteklemezse ona istemiyorum falan demezse senin yapabileceğin bir şey yok arkadaşlarımın da kız mevzusu oldu hiçbirine değmedi şu anda tanıdığım öyle mevzusu olan varsa hepsi ayrılalı çok oldu takılacak bir şey değil merak etme ilerde bakış falan değişecek zaten kız zaten seni istiyorsa yapması gerekeni yapar seni de zora sokmaz
kız zaten o fotoğraf olayından sonra engelledi benim zoruma giden hala instagramdan benim kıza karşı göndermeli şeyler paylaşması irrite ediyor açıkçası
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kız ve aileyle direkt iletişimi kes bence
benim kız yapılması gerekeni fotoğraf olayından sonra yaptı zaten engelledi

Daaker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Göktuğ İrşad Demircan
Selamın Aleyküm beyler 16 yaşındayım 1 senedir bi sevgilim var, sevgiliminde bi kuzeni var kuzeni benimkinden hoşlanıyo 2-3 aydır kuzen oldukları için ne zaman aileler bir araya gelse bunlar karşılaşıyolar ve çocuk benden fiziksel olarak üstün dövebilceğim şekilde değil yani yaşıda büyük zaten, çocukta benimkiyle sürekli konuşmaya çalışıyomuş benimki yüz vermemesine rağmen çocuk her seferinde devam ediyomuş bunun üstüne instagramdan benimkine değişik değişik kendi fotoğraflarınıda atıyomuş bildiğiniz sarkıyo yani, çocuğun çevresi genel olarak geniş o tür bi ortamı var benimde bu konularda yanımda olucak fazla bi çevrem yok abilerim vs. çocuk yani çevre konusunda benden üstün, ikimizde aynı takımın taraftarıyız ve yakın bi zamanda lig başlıyo tribünde illaki denk düşücez ***** gibi yavşamasını izlemek elimden bişey gelmemesi gerçekten çok zoruma gidiyo, bişey yapmam lazım ne yapıcağımı bilmiyorum yaşı büyük abilerim yardımcı olursa tavsiyede bulunursa mutlu olurum teşekkürler.
nerede yaşıyorsun dostum çok merak ettim

Top Bottom