Arama sonuçları: *

1. P

Arkadaşlar bu listedeki sistem nasıldır?

Sıvı soğutmam zaten var. Bir de neden RX 7600 XT'den vazgeçeyim? O daha güncel değil mi?
  2. P

Arkadaşlar bu listedeki sistem nasıldır?

Bu arada soğutucum benim şu an var. Onu paradan saymayın. https://pcpartpicker.com/list/vk3s9c
  3. P

2024de RX 6600 alınır mı?

Yani alınır ancak RX 7000 daha güncel ondan almak daha iyi olmaz mı? Ben RX 7600 XT almayı planlıyorum.
  4. P

Öneri RX 7600 XT için AM5 işlemci ve anakart önerisi verir misiniz?

Şu an ben i5-9400F kullanıyorum. Eğer bir gün RX 7600 XT alırsam ve sonra param olursa dengelemek için alabilirim belki.
  5. P

🚨 TİKTOK'UN DA KAPATILMASI AN MESELESİ! 🔥

TikTok kapatılsın. Ancak Instagram açılsın.
  6. P

YouTube'da ki oyun benchmark videoları oyunları hep Very High'da test ediyorlar?

Ama bazı oyunlarda falan 60FPS falan veriyor. Gidip Very Low'da 165FPS ve üstü verecek mi onu merak ediyorum? 1080p 165Hz ekranım var.
  7. P

YouTube'da ki oyun benchmark videoları oyunları hep Very High'da test ediyorlar?

Neden? Ben Very Low performansınıda görmek istiyorum.
  8. P

Bir Roblox oyun geliştiricisinin paylaşımı

Belirli bir para kazanıyorlar evet. Yani her ay ve hatta her gün para kazanıyorlar evet. Ama arada sırada ise büyük ihtimal hayır.
  9. P

🚨Roblox devri bitti YASAKLANDI 🚨

VPN ile girenler.
  10. P

mint edge 21.3 te driver problemi

Zyxel'in sitesinden Linux driverlarını indirin ve bu sitede ki talimatları yapınız. https://community.zyxel.com/en/discussion/17030/zyxel-nwd7605-on-linuxmint-21-1
  11. P

500 MB Ram kullanan Gnome var mi?

GNOME ağır bir masaüstüdür. Ama Debian'da az kullanıyor. Az RAM tüketsin istiyorsanız Xfce iyidir.
  12. P

Asus Armory Create Linux'da Nasıl Kullanılır?

Bu siteye bir bakar mısınız? https://asus-linux.org/
  13. P

Linux sorunsalı.. Fikir alışverişi, yardım. Linuxta oyun?

Ben Linux'ta gidip oyunlarımı oynuyorum. GTA 5, DOOM Eternal gibi kaliteli oyunlar bile çalışıyor. Ve bana göre Windows ile aynı. Ancak Steam'de ki 4 tane oyunum çalışmıyor. Onlarda Çekirdek seviyesindeki Anti-Hile sistemleri yüzünden. Ama gerisi mis gibi çalışıyor. Deneyip görmeniz lazım.
  14. P

PC'nin yan paneli çıkartıp bilgisayarın karşısına vantilatör fayda sağlar mı?

Tabii hocam. PC kapalı iken vantilatörü tutmayacağım.
  15. P

Sadece yazın yapsak sorun olmaz her halde.
  16. P

Bu videoya göre fark ediyor. Hem de bayağı 80 derece olan GPU 50 derece oldu.
  17. P

Zararı olur mu? Diye sormak istemiştim.
  18. P

Merak ettim. Faydası olur mu?
Top Bottom