Arama sonuçları: *

1. F

arkadaşlar apple bilgisayar aldım ama yükleyecek oyun bulamıyorum lütfen önerir misiniz?

her tür oyun olur ama bebekçe olmasın ve karantinada sıkılmadan o oyunu oynayabiliyim csgo yazmayın
  2. F

apex legendsmi csgomu bilgisayarıma hangisini yüklemeliyim

arkadaşlar sizce hangi oyun daha güzel anketi cevaplarmısınız
  3. F

arkadaşlar bu kulaklık nasıl?

bunada bi bak derim gamepower meı rgb 7.1
  4. F

internet önerileriniz

huawei superbox b618s-22d bundan iyisi yok gibi bir şey unlostta ve birçok başka youtuber ve twitchci bunu kullanıyor
  5. F

Bilgisayar nasıl kapatılır (Şaka değil)

sol altta windows tuşu var 4 pencere şekli ona bas bilgisayarı kapat çıkıyor ona bas kapatır kendini az beklemen lazım
  6. F

Maksimum 280 TL'ye klavye öneri

motospeed ck95 blue switch
  7. F

csgomu zulamı

beyler bayanlar oyunları oynayanlar sizce hangisi
  8. F

Mouse önerisi SteelSeries olmasın

v11 profesyonel programlanabilir rgb 8 tuşlu 6400 dpı kablolu oy bunu yaz çıkar
  9. F

8000 TL Bütçeye PC Önerir Misiniz?

ben pek bilgisayardan anlamamda kulaklık önerebilirim istersen
  10. F

OHHHHH DOLAR ÇOK ŞAŞIRTTIN !!!!!

ben o kadar pc toplayacaktım neyse illaki bi gün düşücek ve piyasada bilgisayar kalmiyacak
  11. F

AİLEME BİLGİSAYAR NASIL ALDIRTIRIM

hepsini yap birinci bütün derslerden yüksek al özellikle en kötü olduğun dersten ve takdir al ikinci ailene her gün yalvar bi zaman sonra alalımda dursun diyceklerdir üçüncü kendinde biriktir bayramlardan sülalenden topladığın paralırıda kat ailene geri kalanını kat de bunları yaparsan emin ol...
  12. F

Yardım 250 ₺ kulaklık önerisi

gamepowe mei rgb
  13. F

Sizce hangi kulaklık?

bence gamepower meı rgb al daha iyi gözüküyor bence
  14. F

8200-9000tl arası oyuncu PC toplama sadece incehesaptan

arkadaşlar bu fiyat aralığında oyuncu bilgisayarı toplatacağım ve en ağır oyunları en iyi grafiklerde bile en az 95 fps de oynamak istiyorum yardımcı olurmusunuz 9000tl yi çok az geçebilir ve lütfen bu işten anlayanlar yazabilirmi şimdiden teşekkürler
Top Bottom