Neler Yeni

AİLEME BİLGİSAYAR NASIL ALDIRTIRIM

Ferhatc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Ferhat
Aileler biraz da ders konusu yüzünden almıyor. Babana de ki baba sana söz veriyorum alırsan derslerimi aksatmayacağım. Ders çalıştıktan sonra 2-3 saat bakarım sadece de. Ben öyle yapıyorum en azından. 2 sene sonra üniversite sınavına gireceğim için şimdiden darlıyorlar beni be böyle yaptım işe yaradı umarım senin de işine yarar.
Nasıl diyeceğim gurur yaptım almazsan alma dedim

Razorlance

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Çayan Tarhan
valla bazı aileler inanılmaz inatçı tek çaren kendin biriktirmek tek tek parçaları alabilirsin indirim gördükçe önce ekran kartı anakart vs ilerlersin işte biraz zaman alır ama halledersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Faruk Can Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, Havacılık ve Uzay
Instagram
yilmazfarukcan.exe
Steam
https://steamcommunity.com/id/strong28
Twitter
yilmazfarukcan_
Discord
! STRONG'/Faruk Can#3967
Nasıl diyeceğim gurur yaptım almazsan alma dedim
hacım gurur yapmasan iyiymiş bu işini biraz zorlaştırır el becerin varsa telefon lcd değişimi yapabilirsin şahsen ben çyle ufak bi mebla kazandım

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Başarı belki işe yarar fakat net çözüm değil bence. Sınava hazırlanırken şurayı kazan alıyoruz demişlerdi bana, Urfa'daki en iyi okulu kazandım almadılar. Hatta şu an kullandığım imzadaki sistem, ayda 1-2 kere toplatıyorlar bana. Sebebi ise unuttuğum konulardan sorulmuş online sınavda kopya çekenlerin arkasında kalmam. Ne zaman kursam toplayacağımı bilerek kuruyorum. Ya da az bir düşme olunca sebebi bilgisayara bağlıyorlar. Bi de bana gelip yazılımcı ol seni destekliyoruz diyolar. i2 cpu'dan haberleri var mı peki :D. İçlerinden gelmiyorlarsa almıyorlar kısaca.

Furkann53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Çelik
hepsini yap birinci bütün derslerden yüksek al özellikle en kötü olduğun dersten ve takdir al ikinci ailene her gün yalvar bi zaman sonra alalımda dursun diyceklerdir üçüncü kendinde biriktir bayramlardan sülalenden topladığın paralırıda kat ailene geri kalanını kat de bunları yaparsan emin ol alıcaklardır

Top Bottom