Arama sonuçları: *

1. xmamix

Çözüldü✓ 40 60k Sistem Önerisi

Ekran kartının 2 fan olması benim için güzel değil 2 fanlı ekran kartlarını olumsuz karşılıyorum yinede sağol yorumun için❤️
  2. xmamix

Çoook teşekkür ederim sistemim bu verdiğin sistem olcak sana güveniyorum Allah'a emanet sin
  3. xmamix

Çok teşekkür ederm klavye + kulaklık önerin varmı?
  4. xmamix

Çok iyi ya tam aradığım tarzda çok sağol bi ufak daha isteğim var bilgin varsa 1 monitör daha almayı düşünüyorum chat ve dc yada obs için ucuz bi önerin varmı? 1722670241 1080p değilmi bu ben 2k demiştim ama?
  5. xmamix

Kavisli varmı önerebilceğin yüksek 240hz fln?
  6. xmamix

Ya yayını 1080p açarım yinede ne kadar sıklıkla drop olurki? 1722669730 Ya bide knk bi ufak isteğim daha var bu kasaya hangi monitör önerirsin bire sağlam bi kulaklık ile klavye önerin varmı?
  7. xmamix

Çok teşekkür ederim ben bu pcyi yayın açmak için düşünüyorum da bi yandan yayın açık olsa bi yandan oyun sorun çıkartmaz diosan eğer ve fps değerlerine 2k grafiğide alırsın diosan bunu direk sipariş vericem
  8. xmamix

Fiyatı tam anlaymadım da kusura bakmazsanız acaba fiyat ne kadar tutuyor
  9. xmamix

Ya benim bi tık yayıncı olma düşüncülerim var tanıdıklar falan varda bu yüzden kasanın gözme hoş gelmeside bi o kadar umursadığım bir şey
  10. xmamix

Görüntüleyebilceğim bir örnek varmı?
  11. xmamix

Micro atx ana kart küçük olmazmı? Cs valo rpg oyunlar dahil fps değerim kaç olur
  12. xmamix

Cs valo kaç fps alırım rpg oyunlardada?
  13. xmamix

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-corsair-a115-twin-tower-ct-9010011-ww-fiyati,665581788.html Şöle bir soğutucu düşünmüştüm farkı olurmu senin önerdiğinimi alsam daha iyi olur?
  14. xmamix

Soğutucu
  15. xmamix

Varmı link önerebilceğin
  16. xmamix

Hem pahalıya kaçıyor hemde sıvı konusundan dolayı tedirginim bi aksilik yaşanırsa sistemi mahveder diye
  17. xmamix

2K OYUN OYNAMAK İÇİN VE YÜKSEK FPS ALMAK İSTİYORUM BÜTÇEM 40 - 60 K LÜTFEN SAĞLAM BİR KASA ÖNERİRMİSİNİZ PC YAKLAŞIK 8 İLA 10 SAAT HER GÜN AKTİF OLUCAK BU YÜZDENDE ISINMA SORUNU YAŞAMAK İSTEMİYORUM SIVI SOĞUTUCUDA İSTEMİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ?
  18. xmamix

Çözüldü✓ .

60k civarı
  19. xmamix

Çözüldü✓ .

Am5 sistem
  20. xmamix

Çözüldü✓ .

Ne yapmam gerekiyor
Top Bottom