Arama sonuçları: *

1. M

EVDE MOTOSİKLET YIKAMA

Şimdi şöyle taşındığım yerde hiç araç yıkamadım ama çeşme suyundan anladığım buranin suyu fazla mineralli gibi. Bu suyu iki motoruma da tazyik ile vermek istemiyorum. Bu yüzden klimamdan gelen saf suyu motoru durulamak ve ön yıkama gibi motosikleti ıslatmak için kullanmayı düşünüyorum. Şimdi...
  2. M

Yardım Vdsl ve fiber destekli modem önerisi lazım

Düşünsene ranked da atıyor fln çok kötüydü saolsun bi guncelleme ile biraz idare ettikte sonra yine ayni oldu sonra fibere gectik zaten şimdi yine vdsl dhshhs 1724445735 Eyvallah kral bizimkilerle konuşayım onu alayim diye düşündüm 1724446655...
  3. M

https://www.incehesap.com/keenetic-extra-dsl-modem-router-fiyati-65444/?utm_source=akakce.com&utm_medium=referral&utm_campaign=urun-listeleme&v=1.77 bu nasıl
  4. M

Yeni taşındım benimde pek bir fikrim yok modemi olabildiğince erken temin etmem gerekiyor sadece
  5. M

Ona korumali priz takarim o zaman
  6. M

Sağlamlık olarak iyiyse keenetic mantıklı o zaman çünkü bende hic modem kapanmaz laptop bile cok zor kapatıyorum
  7. M

Bunlardan farki nedir sagdaki tplink burdaki teknosada var ama hani goz ucu ile baktim birde bu 100mbps den daha fazla olanlarin fiyati ortalama ne kadar artıyor
  8. M

Ekstra detay vermek gerekirse genelde netflix ten film izlerler kardeşim valo cs gibi oyunlar oynar bende assetto corsa vb oyunlarda takılırım kardesim ve ben genelde youtubedan videolar izleriz zaten o yks ogrencisi kopma olmamasi çok önemli kisacasi asus n16 var evde ama acayip derecede...
  9. M

Merhaba arkadaşlar, ailem sürekli olarak tayinci.Burdan önceki yerde fiber varken şuanki bulundugum konumda Turknet'in söylediğine gore 97 mbps destekliyormuş altyapım.VDSL2 bir modem almamla ilgili bir mesaj atmışlar.Belki burdan sonraki konumda fiber gelme ihtimaline karşın fiber destekli...
Top Bottom