Arama sonuçları: *

1. T

okulu bırakmayı düşünüyorum

İçine atıp psikoloji bozmaktan iyidir dostum. Gerekirse sucluda olunur
  2. T

Dostum istiyosan Türkiye'nin öbür ucuna taşın. Bu tiplerle karşılaşyamacağını mı düşünüyorsun? Veya gıcık hocalarla, kötü müdürlerle, kötü arkadaşlarla. Daha küçüksün liseye geçince diyeceksin kendine ben niye okulu bırakmayı düşünmüşüm diye. Dediğim gibi Türkiye de yaşıyoruz hiç bir zaman...
  3. T

Orası öyle ama lise en güzel yıllardır bana göre.
  4. T

İzin vermiyeceksin kral :) Güçsüz olanla herkes uğraşır sen kafana takmıyacaksın gerekirse karşılık vereceksin. Durumu kabullenip içine atarsan eziyet gibi gelir tabi.
  5. T

2 sene oldu mezun olalı. Allah'ın her günü özlüyorumdur lise ortamını, ordaki goygoy ordaki samimiyet başka
  6. T

Bence arkadaşın okuldan ziyade kendisinde sıkıntısı var, hayatının her yerinde torbacı tipli insanlarla, suriyelilerle karşı karşıya geleceksin. Burası Türkiye :) Bu kadar kafaya takmalık bir şey yok daha 8. sınıfsın. Lise hayatı herkes için hayatının en iyi yıllarıdır liseyi görmeden mi...
  7. T

Daha 8. sınıfta bile okuldan nefret ediyorsan, lisede naparsın bilmiyorum hocam. Aslında lise ortaokula göre daha iyidir ortamının kendinin arkadaşlarının değiştiğini farkediceksin ve daha mutlu olacaksın büyük ihtimal. Yaşın daha küçük, ben okumayacağım triplerine girmek için daha erken. En...
  8. T

nerden nike ayakkabı alabilirim?

evet bende onu diyorum hocam. hangi yerde daha uygun ve orijinal onu merak etmiştim. öyle yerler arasındaki fiyatlarda çok değişken çünkü
  9. T

orayı bliyorum fakat fiyatlar cok farklı ordada
  10. T

yaşadığım şehirde nike şubesi yok hocam :) yinede teşekkürler
  11. T

malum nike kapandı trye en uyguna ve orijinal olan nike ayakkabı nerden alabilirim?
  12. T

kuponum tuttu mu bakabilmek için site var mı?

sistem oynadım çok anlamıyorum 9 maçtı sistem 7 8 9 oynadım 3 maçı yattı bu kupon tutmuş mu oluyor tutmamış mı oluyor. (biri bana bu sistemi anlatabilir mi)
  13. T

cilt bakımı için tavsiye

hocam asitlerden de cok korkuttular beni cildiniz alısık degilse daha kotu yapar vesare falan. Birde güneşe karşı çok hassazlıstırıyomus lekelenebiliyomuş gibi gibi.
  14. T

cilt bakımı için tavsiye

cilt tonunu da açıyor diyolar düzenli kullanımda
  15. T

cilt bakımı için tavsiye

onu öneriyolar evet onu yapacagım insallah.
  16. T

cilt bakımı için tavsiye

ürün öneriniz var mıdır hocam hepsi için?
  17. T

cilt bakımı için tavsiye

Hali hazırda yüz yıkama jeli kullanıyorum onu eklemeyi unutmuşm (bioderma) güneş kremini de sürüyorum ancak daha kaliteli bir şey alabilriim evet. c vitamini hic düsünmedim onu bilmiyorum
  18. T

cilt bakımı için tavsiye

yüzüm yağlı/karma aktif sivilcem cok yok. gözeneklerim açık, siyah noktam var, birde biraz sivilce izim var. bunlar için ürünler bakıyorum bütçem 1k 1.5k ya kadar çıkabilir ancak tek ürün için değil. totalde bütçem bu kadar neleri alabilirim neleri yapabilirim? abur cubur çok tüketmiyorum su...
  19. T

16 yaşında 178 cm boy 76-77kg iyi midir?

Yüzünün gözükmesine gerek yok dostum.
  20. T

kilom ortalama ama bileklerim ince

bildiğim kadarıyla yok hocam
Top Bottom